Povezane vesti

Zelenski siguran: Ne plašim se, spreman sam

Zelenski siguran: Ne plašim se, spreman sam

B92 15.07.2024
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski saopštio je danas da je spreman da sarađuje sa bivšim predsednikom SAD Donaldom Trampom ako bude pobedio na predstojećim predsedničkim izborima u novembru. ''Ako gospodin Donald Tramp postane predsednik… »
Volodimir Zelenski: Spreman sam za saradnju s Trampom ako pobedi na izborima

Volodimir Zelenski: Spreman sam za saradnju s Trampom ako pobedi na izborima

Telegraf 15.07.2024
''Imamo dvostranačku podršku i imamo jake odnose sa američkim političarima koji predstavljaju Republikansku partiju'', rekao je predsednik Ukrajine. Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski saopštio je danas da je spreman da sarađuje sa bivšim… »
Zelenski: Spreman sam za saradnju s Trampom ako pobedi na izborima

Zelenski: Spreman sam za saradnju s Trampom ako pobedi na izborima

IndeksOnline 15.07.2024
KIJEV – Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski saopštio je danas da je spreman da sarađuje sa bivšim predsednikom SAD Donaldom Trampom ako bude pobedio na predstojećim predsedničkim izborima u novembru. ”Ako gospodin Donald Tramp postane… »
Zelenski: "Spreman sam za saradnju sa Trampom ako pobedi na izborima"

Zelenski: "Spreman sam za saradnju sa Trampom ako pobedi na izborima"

Blic 15.07.2024
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski saopštio je danas da je spreman da sarađuje sa bivšim predsednikom SAD Donaldom Trampom ako bude pobedio na predstojećim predsedničkim izborima u novembru. - Ako gospodin Donald Tramp postane predsednik… »
Zelenski: Spreman sam za saradnju s Trampom ako pobedi na izborima

Zelenski: Spreman sam za saradnju s Trampom ako pobedi na izborima

Vesti online 15.07.2024
Ukrajinski predsednik Vladimir Zelenski saopštio je danas da je spreman da sarađuje sa bivšim predsednikom SAD Donaldom Trampom ako bude pobedio na predstojećim predsedničkim izborima u novembru. – Ako gospodin Donald Tramp postane predsednik… »

Vesti dana »