Povezane vesti

Zvezda dovela novu “jedinicu” (foto, video)

Zvezda dovela novu “jedinicu” (foto, video)

Sportski žurnal 15.07.2024
Marko Ilić zadužio dres crveno-belih sa brojem 1 u naredne tri godine. Novo pojačanje Crvene zvezde u letnjem prelaznom roku je čuvar mreže - Marko Ilić. Potpisao je trogodišnji ugovor sa crveno-belima zadužio broj 1. - Počastvovan sam što sam… »
Zvezda dovela zamenu Glazeru

Zvezda dovela zamenu Glazeru

Sport klub 15.07.2024
Marko Ilić je zvanično golman Crvene zvezde i imaće ulogu prve rezerve Omriju Glazeru, poput Zorana Popovića u prošloj sezoni. Ilić je potpisao ugovor na tri sezone, Crvena zvezda ga je kupila od američkog Kolorada. Prethodnu sezonu 26-godišnji… »
Zvanično - Zvezda ima novog golmana!

Zvanično - Zvezda ima novog golmana!

Sportske.net 15.07.2024
Novi fudbaler Crvene zvezde od danas je postao Marko Ilić. Reč je o golmanu rođenom 1998. godine u Novom Sadu, koji je u karijeri igrao za Vojvodinu, Proleter, Voždovac, Kortrajk, Sarpsborg i Kolorado iz koga je došao na "Marakanu" i zadužio dres sa… »
Zvanično: Alternativa za Omrija Glazera stigla na Marakanu! (foto)

Zvanično: Alternativa za Omrija Glazera stigla na Marakanu! (foto)

Hot sport 15.07.2024
Srpski čuvar mreže je potpisao trogodišnji ugovor sa crveno-belima i zadužio broj 1 Novo pojačanje Crvene zvezde u letnjem prelaznom roku je čuvar mreže – Marko Ilić. Marko Ilić je rođen 3. februara 1998. godine. Nastupao je za mlađe… »
Zvezda dovela golmana - uzeo "jedinicu" FOTO

Zvezda dovela golmana - uzeo "jedinicu" FOTO

B92 15.07.2024
Novo pojačanje Crvene zvezde u letnjem prelaznom roku je čuvar mreže - Marko Ilić, koji je potpisao trogodišnji ugovor i zadužio broj 1. "Počastvovan sam što sam deo ovakvog kluba, a ujedno i uzbuđen. Hteo bih da se zahvalim svim ljudima koji su… »
Crvena zvezda dovela novog golmana: On je nova "jedinica" crveno-belih

Crvena zvezda dovela novog golmana: On je nova "jedinica" crveno-belih

Večernje novosti 15.07.2024
Novo pojačanje Crvene zvezde u letnjem prelaznom roku je čuvar mreže - Marko Ilić, koji je potpisao trogodišnji ugovor sa klubom sa Marakane i zadužio broj 1. Foto: Printskrin Facebook/FK Crvena zvezda - Počastvovan sam što sam deo ovakvog kluba… »

Vesti dana »