Povezane vesti

U ovu kuću u Kragujevcu Miona ne želi da se vraća: Ovako izgleda njen porodični dom: Posvađala se sa roditeljima i babom i…

U ovu kuću u Kragujevcu Miona ne želi da se vraća: Ovako izgleda njen porodični dom: Posvađala se sa roditeljima i babom i…

Blic 15.07.2024
Bivša učesnica rijalitija "Zadruga 7 - Elita", Miona Jovanović živi u Kragujevcu, a sada imamo prilike da vidimo i kako izgleda njena porodična kuća. Naime, Miona Jovanović po svemu sudeći još uvek ne želi da se vraća u svoj porodični dom, te… »
ELITA 7: Miona Jovanović javno otkrila detalje drame sa roditeljima!

ELITA 7: Miona Jovanović javno otkrila detalje drame sa roditeljima!

Svet plus 15.07.2024
Miona Jovanović, koja je izazvala brojne kontroverze u "Eliti 7", suočila se s ozbiljnim kritikama roditelja zbog veze sa Nenadom Aleksićem Ša. Po izlasku iz rijalitija, posetila je roditelje i suočila se sa njihovim razočaranjem, a za medije je… »
Prvo oglašavanje mione Jovanović! Porodici okrenula leđa zbog Ša, pa priznala: Uzela sam sve stvari, oni su povređeni i…

Prvo oglašavanje mione Jovanović! Porodici okrenula leđa zbog Ša, pa priznala: Uzela sam sve stvari, oni su povređeni i…

Kurir 15.07.2024
Miona Jovanović u finalu "Zadruge 7 Elita" sačekali su roditelji koji su je odmah iskritikovali zbog ponašanja u rijalitiju i veze sa Nenadom Aleksićem Ša. Miona je po izlasku spavala kod Nenada u stanu, a sada je za medije otkrila da je bila kod… »
Prvo oglašavanje mione Jovanović! Javno obelodanila detalje drame sa roditeljima: Uzela sam svoje stvari, razočarani su i…

Prvo oglašavanje mione Jovanović! Javno obelodanila detalje drame sa roditeljima: Uzela sam svoje stvari, razočarani su i…

Alo 15.07.2024
Kako i sama ističe, još uvek je "zategnuta situacija" Mionu Jovanović u finalu "Zadruge 7 Elita" dočekali su roditelji, koji su je odmah iskritikovali zbog njenog ponašanja u rijalitiju i veze sa Nenadom Aleksićem Ša. Po izlasku iz rijalitija… »
Evo kako se Miona Jovanović "provela" kod roditelja: "Uzela sam svoje stvari, razočarani su", pomenula i baku

Evo kako se Miona Jovanović "provela" kod roditelja: "Uzela sam svoje stvari, razočarani su", pomenula i baku

Telegraf 15.07.2024
Preporučujemo. Mionu Jovanović u finalu rijalitija "Elita" sačekali su roditelji koji su je odmah iskritikovali zbog ponašanja u rijalitiju i veze sa Nenadom Aleksićem Ša. Ona je po izlasku spavala kod Nenada u stanu, a sada je otkrila da je bila… »

Vesti dana »