Povezane vesti

Francuski fudbaler Olivije Žiru okončao reprezentativnu karijeru

Francuski fudbaler Olivije Žiru okončao reprezentativnu karijeru

Politika 16.07.2024
PARIZ - Francuski fudbaler Olivije Žiru saopštio je da je okončao reprezentativnu karijeru. "Momenat kojeg sam se plašio je došao. Vreme je da kažem zbogom francuskom timu", napisao je najbolji strelac Francuske u istoriji na Instagramu, javlja… »
Došlo je vreme za kraj: Najbolji strelac u istoriji Francuske napušta nacionalni tim! (foto+video)

Došlo je vreme za kraj: Najbolji strelac u istoriji Francuske napušta nacionalni tim! (foto+video)

Hot sport 16.07.2024
Francuska je ostala bez veoma bitnog igrača Napadač reprezentacije Francuske, Olivije Žiru, najavio je kraj svoje reprezentativne karijere. Žiru je svoju avanturu sa Trikolorima započeo 2011. godine i tokom tog perioda sakupio 137 nastupa i postigao… »
Najbolji strelac u istoriji "trikolora" se oprostio od reprezentacije

Najbolji strelac u istoriji "trikolora" se oprostio od reprezentacije

B92 16.07.2024
Francuski fudbaler Olivije Žiru saopštio je da je okončao reprezentativnu karijeru. "Momenat kojeg sam se plašio je došao. Vreme je da kažem zbogom francuskom timu", napisao je najbolji strelac Francuske u istoriji na Instagramu. Žiru (37) je od… »
Najbolji strelac Francuske Olivije Žiru završio reprezentativnu karijeru

Najbolji strelac Francuske Olivije Žiru završio reprezentativnu karijeru

Danas 15.07.2024
Najbolji strelac francuske reprezentacije u fudbalu Olivije Žiru objavio je da je završio reprezentativnu karijeru. „Trenutak kog sam se plašio je došao. Vreme je da kažem zbogom francuskom nacionalnom timu“, napisao je 37-godišnji Žiru na… »
Džerdan Šaćiri završio reprezentativnu karijeru

Džerdan Šaćiri završio reprezentativnu karijeru

Danas 15.07.2024
Švajcarski fudbaler Džerdan Šaćiri objavio je da je završio svoju reprezentativnu karijeru nakon 125 nastupa u nacionalnom timu. „Sedam turnira, mnogo golova, 14 godina sa reprezentacijom Švajcarske i nezaboravni momenti. Vreme je da kažem zbogom… »

Vesti dana »