Povezane vesti

I usko, i izrezi: Aneli Ahmić došla na snimanje u provokativnoj haljini - ožiljci od operacije grudi u prvom planu (foto)

I usko, i izrezi: Aneli Ahmić došla na snimanje u provokativnoj haljini - ožiljci od operacije grudi u prvom planu (foto)

Blic 16.07.2024
Aneli Ahmić, učesnica "Zadruge 7 - Elite", pojavila se danas na snimanju emisije Ognjena Amidžića u žutoj, uskoj haljini. Toaleta je imala izrez i sa leve i sa desne strane, a Aneli je ponosno pozirala prisutnim fotografima. Njeni ožiljci od… »
"Mama me je blokirala" Mioni porodica zbog veze sa reperom ipak okrenula leđa: Zaklela sam se da me Ša nikada nije udario...

"Mama me je blokirala" Mioni porodica zbog veze sa reperom ipak okrenula leđa: Zaklela sam se da me Ša nikada nije udario...

Kurir 16.07.2024
Miona Jovanović još uvek nije uspela da poboljša odnos sa roditeljima, bakom i bratom nakon skandala tokom superfinala "Elite", kada su joj pred milionima gledalaca očitali lekciju zbog emotivne veze s 20 godina starijim reperom Nenadom Aleksićem… »
"Razočarali su me roditelji, baka..." Miona nakon svega o odnosu sa porodicom: Nisam htela nekog finog gospodina...

"Razočarali su me roditelji, baka..." Miona nakon svega o odnosu sa porodicom: Nisam htela nekog finog gospodina...

Kurir 16.07.2024
Miona Jovanović i Nenad Aleksić Ša pojavili su se sinoć na žurki "Elite", a ona je odmah prokomentarisala reakciju porodice na njeno učešće u rijalitiju. - Baka je burno reagovala, svađale smo se i pre ulaska u rijaliti, mislila je da će Beograd… »
Ša besan na miju borisavljević: Reper negoduje zbog prozivki, a Miona potkačila porodicu: "neću finog gospodina i posao u…

Ša besan na miju borisavljević: Reper negoduje zbog prozivki, a Miona potkačila porodicu: "neću finog gospodina i posao u…

Blic 16.07.2024
Miona Jovanović i Nenad Aleksić Ša pojavili su se sinoć na žurki "Elite", a ona je odmah prokomentarisala reakciju porodice na njeno učešće u rijalitiju. - Baka je burno reagovala, svađale smo se i pre ulaska u rijaliti, mislila je da će Beograd… »
"Nema potrebe da prati devojke na instagramu i ja sam otpratila muškarce" Miona tvrdi da nije pod uticajem Nenada Aleksića…

"Nema potrebe da prati devojke na instagramu i ja sam otpratila muškarce" Miona tvrdi da nije pod uticajem Nenada Aleksića…

Blic 16.07.2024
Večeras se povodom završetka "Zadruge 7 - Elite" u Šimanovcima održava spektakularna žurka. Miona Jovanović je svojim turbulentnim odnosom sa reperom Nenadom Aleksićem Ša svakako obeležila ovu sezonu, a sada je otkrila kako stoje stvari između… »
"Volela bih da vodim elitu 8": Aneli Ahmić progovorila o novom poslu, pa priznala šta oseća prema Janjušu: "imam emocije…

"Volela bih da vodim elitu 8": Aneli Ahmić progovorila o novom poslu, pa priznala šta oseća prema Janjušu: "imam emocije…

Blic 15.07.2024
Večeras se povodom završetka "Zadruge 7 - Elite" u Šimanovcima održava spektakularna žurka. Ekipa "Blica" porazgovarala je sa Aneli Ahmić, a ona nam je otkrila šta se trenutno dešava kod nje u životu. - Čula sam se sa ćerkom, nisam kod kuće… »

Vesti dana »