Povezane vesti

Preboleo Jelenu: Ivan Marinković celu noć proveo sa ovom bivšom zadrugarkom: Popustile im kočnice

Preboleo Jelenu: Ivan Marinković celu noć proveo sa ovom bivšom zadrugarkom: Popustile im kočnice

Blic 16.07.2024
Ivana Marinkovića je supruga Jelena Marinković prevarila u "Eliti" sa Urošem Rajčićem. Naime, izgleda da je nakon prevare, koju je doživeo od supruge Jelene, Ivan utehu, kako pišu domaći mediji, pronašao u naručju Deniz Dejm, bivše takmičarke… »
Jelena Marinković završila u Urgentnom centru: Žana nasred žurke napravila haos: "Šutirala me je, čupala i nabola…

Jelena Marinković završila u Urgentnom centru: Žana nasred žurke napravila haos: "Šutirala me je, čupala i nabola…

Kurir 16.07.2024
Žana Đorđević nasrnula je na Jelenu Marinković tokom žurke povodom kraja "Elite", zbog čega je bivša rijaliti učesnica završila u Urgentnom centru. - Poslali su mi klip, ne vidi se sve, blurovano je. Idem ja da me neko odveze na Urgentni. Samo… »
(Foto) Anita se ljubila sa drugim muškarcem na žurki: On sve objavio, pokazao šta se dešavalo u "Eliti": "Da li je Anđelo…

(Foto) Anita se ljubila sa drugim muškarcem na žurki: On sve objavio, pokazao šta se dešavalo u "Eliti": "Da li je Anđelo…

Blic 16.07.2024
Sinoć je na žurki pobednicu "Elite", Anitu Stanojlović napala Anđela Šparavalo, a tokom žurke se dogodio još jedan incident kada je Žana udarila Jelenu Marinković. Ipak, osim skandaloznih scena, palo je i dosta poljubaca i zagrljaja, a čak su se… »
(Video): Jelena Marinković nakon što je pretučena noć provela u Urgentnom: Prijateljica otkrila detalje skandaloznog napada

(Video): Jelena Marinković nakon što je pretučena noć provela u Urgentnom: Prijateljica otkrila detalje skandaloznog napada

Blic 16.07.2024
Žana Đorđević nasrnula je na Jelenu Marinković tokom žurke povodom kraja "Elite", zbog čega je bivša rijaliti učesnica završila u Urgentnom centru. - Poslali su mi klip, ne vidi se sve, blurovano je. Idem ja da me neko odveze na Urgentni. Samo… »
Anita jedva priča posle skandala na žurki "Elite": Pobednica rijalitija u šoku: "sva sam mokra, obe su izbačene! Čašom su…

Anita jedva priča posle skandala na žurki "Elite": Pobednica rijalitija u šoku: "sva sam mokra, obe su izbačene! Čašom su…

Blic 16.07.2024
U toku sinoćnje žurke "Elite", povodom kraja rijalitija, došlo je do neprijatne situacije, koja je mnoge ostavila u šoku. Anđela Šparavalo je u jednom momentu ispolivala pobednicu "Elite" Anitu Stanojlović vodom, pa je nastala potpuna pometnja. -… »
Jelena Marinković ide u Urgentni nakon sukoba sa žanom: "Nabola me je pesnicom", Ivan joj prišao pa nastala još veća…

Jelena Marinković ide u Urgentni nakon sukoba sa žanom: "Nabola me je pesnicom", Ivan joj prišao pa nastala još veća…

Blic 16.07.2024
Žana Đorđević nasrnula je na Jelenu Marinković tokom žurke povodom kraja "Elite". Jelena je sedela sa nekadašnjim cimerima, prišao joj je Ivan Marinković, a tom prilikom je otkrila da pravo sa žurke ide u Urgentni centar. - Poslali su mi klip… »
Jeziva scena tokom žurke "Elite": Žana u uživo programu udarila Jelenu Marinković iz sve snage - voditeljka urla…

Jeziva scena tokom žurke "Elite": Žana u uživo programu udarila Jelenu Marinković iz sve snage - voditeljka urla…

Blic 16.07.2024
Jelena Marinković je večeras, tokom davanja intervjua na žurki povodom kraja "Elite", dobila jak udarac u glavu od Žane Đorđević, koja se našla na spisku gostiju. Žana je prišla Jeleni, koja je razgovarala sa voditeljkom Ivanom Šopić, te joj… »
Prva izjava Jelene Marinković nakon žaninih udaraca u uživo programu: "Šutira me u stomak, hoću policiju!", jedva priča…

Prva izjava Jelene Marinković nakon žaninih udaraca u uživo programu: "Šutira me u stomak, hoću policiju!", jedva priča…

Blic 16.07.2024
Jelena Marinković je večeras, tokom davanja intervjua na žurki povodom kraja "Elite", dobila jak udarac u glavu od Žane Đorđević, koja je potom krenula da je čupa i gura. Šok scena frapirala je sve, a uzrujana Jelena je malo potom pred našim… »
Žana žestoko kažnjena nakon što je opalila jeleni šamarčinu: Produkcija se odmah oglasila, ovo se nikako ne toleriše

Žana žestoko kažnjena nakon što je opalila jeleni šamarčinu: Produkcija se odmah oglasila, ovo se nikako ne toleriše

Blic 16.07.2024
Žana Đorđević tokom večerašnje žurke u Šimanovcima nasrnula je na Jelenu Marinković. Naime, dok je Jelena Marinković davala intervju, Žana joj je prišla i tom prilikom joj je opalila šamarčinu, počupala je, a obezbeđenje je odmah… »
"U pitanju je dogovor za iduću elitu": Kačavenda došla na žurku rijalitija sa ogromnim izrezom, pa oplela po Semiru i…

"U pitanju je dogovor za iduću elitu": Kačavenda došla na žurku rijalitija sa ogromnim izrezom, pa oplela po Semiru i…

Blic 15.07.2024
Milena Kačavenda došla je na večerašnju žurku "Elite" u haljini sa velikim izrezom, pa je na licu mesta rekla niz detalja u bivšim cimerima. - Shvatila sam da me uopšte ne interesuje plasman. Kad sam govorila o plasmanu, prvih pet, prva tri, ja sam… »

Vesti dana »