Povezane vesti
Zaboravili sina sa posebnim potrebama u kolima: Mladić (23) preminuo od toplotnog udara, roditelji uhapšeni
Blic 16.07.2024
Mladić (23) preminuo je u nedelju popodne 14. jula na grčkom ostrvu Evija nakon što je navodno doživeo toplotni udar u kolima. Njegovi roditelji, koji su izašli iz kola i ostavili sina u vozilu, navodno su ga zaboravili zbog čega se mladiću sa posebnim… »
Mladić (23) sa posebnim potrebama umro od toplotnog udara, roditelji uhapšeni: Zaboravili sina u kolima?
Telegraf 16.07.2024
Prebačen je u bolnicu u Halkidi, ali uprkos naporima lekara da ga održe u životu, on je preminuo u nedelju kasno uveče. Mladić (23) preminuo je u nedelju popodne 14. jula u Eviji nakon što je navodno doživeo toplotni udar u kolima. Njegovi roditelji… »
Vesti dana »
Đurić: Značajno nazadovanje u dijalogu zbog nekonstruktivnog pristupa Prištine
Telegraf pre 28 minutajoš 21 povezana
Na jednom mestu svi proizvodi i akcije Lazarević: Nacionalna platforma za praćenje cena u trgovinskim lancima od danas u funkciji
Dnevnik pre 13 minutajoš 17 povezanih
Početak primene Zakona "Svoj na svome" za upis prava svojine na nepokretnostima u Srbiji
Naslovi.ai pre 53 minutajoš 30 povezanih
Građanske slobode "pod represijom": Srbija dospela u rang Gruzije, Zimbabvea, Pakistana i El Salvadora
Radio 021 pre 2 satajoš 14 povezanih



