Povezane vesti

Biden priznao da je pogriješio govoreći o Trumpu

Biden priznao da je pogriješio govoreći o Trumpu

Slobodna Evropa 16.07.2024
Američki predsjednik Joe Biden rekao je 15. jula za NBC News da je pogriješio što je rekao svojim pristašama da Donalda Trumpa stave na "metu", ali je dodao da nije on taj koji koristi zapaljivu retoriku, već da to čini njegov suparnik. Biden je 8… »
Bajden: To je bila greška... (video)

Bajden: To je bila greška... (video)

Politika 16.07.2024
Anketa je pokazala da više od 60 odsto demokrata želi da neko drugi bude na Bajdenovom mestu. Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Džozef Bajden izjavio je u intervjuu za En-Bi-Si njuz da je pogrešio što je podsticao svoje pristalice da… »
Bajden se pokajao što je rekao svojim pristalicama da stave na „metu“ Trampa

Bajden se pokajao što je rekao svojim pristalicama da stave na „metu“ Trampa

Vesti online 16.07.2024
Američki predsednik Džozef Bajden izjavio je za NBC News da je pogrešio što je rekao svojim pristalicama da stave na “metu” Donalda Trampa, ali je dodao da on nije taj koji koristi zapaljivu retoriku, već njegov rival. Kako prenosi Radio… »
Bajden se pokajao što je rekao svojim pristalicama da stave na „metu“ Trampa

Bajden se pokajao što je rekao svojim pristalicama da stave na „metu“ Trampa

Novi magazin 16.07.2024
Američki predsednik Džozef Bajden izjavio je za En-Bi-Si Njuz (NBC News) da je pogrešio što je rekao svojim pristalicama da stave na "metu" Donalda Trampa, ali je dodao da on nije taj koji koristi zapaljivu retoriku, već njegov rival. Kako prenosi… »
Bajden priznao: „Bila je greška što sam upotrebio tu reč za Trampa“

Bajden priznao: „Bila je greška što sam upotrebio tu reč za Trampa“

Danas 16.07.2024
Američki predsednik Džozef Bajden izjavio je za En-Bi-Si Njuz (NBC News) da je pogrešio što je rekao svojim pristalicama da stave na „metu“ Donalda Trampa, ali je dodao da on nije taj koji koristi zapaljivu retoriku, već njegov rival. Kako… »
Bajden se pokajao što je rekao svojim pristalicama da stave na „metu“ Trampa

Bajden se pokajao što je rekao svojim pristalicama da stave na „metu“ Trampa

N1 Info 16.07.2024
Američki predsednik Džozef Bajden izjavio je NBC News da je pogrešio što je rekao svojim pristalicama da stave na "metu" Donalda Trampa, ali je dodao da on nije taj koji koristi zapaljivu retoriku, već njegov rival. Kako prenosi Radio Slobodna… »
Biden priznao da je pogriješio upotrijebivši riječ ‘meta’ dok je govorio o Trumpu

Biden priznao da je pogriješio upotrijebivši riječ ‘meta’ dok je govorio o Trumpu

Al Jazeera 16.07.2024
‘Imam jedan posao, a to je pobijediti Donalda Trumpa… Završili smo s razgovorom o raspravi. Vrijeme je da nam Trump bude meta’, rekao je Biden 8. jula. Američki predsjednik Joe Biden rekao je za NBC News da je pogriješio što je poticao svoje… »
Bajden priznao da je pogrešio, ali da je nasilna retorika Trampov problem

Bajden priznao da je pogrešio, ali da je nasilna retorika Trampov problem

Insajder 16.07.2024
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Džozef Bajden izjavio je u intervjuu za En-Bi-Si njuz (NBC news) da je pogrešio što je podsticao svoje pristalice da republikanski kandidat Donald Tramp bude "njihova meta", ali je naveo da je nasilna retorika… »
Bajden: Bila je greška upotrebiti tu reč, ali je nasilna retorika problem kojji ima Tramp

Bajden: Bila je greška upotrebiti tu reč, ali je nasilna retorika problem kojji ima Tramp

Euronews 16.07.2024
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Džozef Bajden izjavio je u intervjuu za NBC njuz (NBC news) da je pogrešio što je podsticao svoje pristalice da republikanski kandidat Donald Tramp bude "njihova meta", ali je naveo da je nasilna retorika… »
Bajden priznao: Pogrešio sam

Bajden priznao: Pogrešio sam

B92 16.07.2024
Predsednik SAD Džozef Bajden izjavio je u intervjuu za En-Bi-Si njuz (NBC news) da je pogrešio što je podsticao svoje pristalice da republikanski kandidat Donald Tramp bude "njihova meta", ali je naveo da je nasilna retorika problem koji ima Tramp, a… »
Biden priznao pogrešku: Nisam to smio govoriti

Biden priznao pogrešku: Nisam to smio govoriti

SEEbiz 16.07.2024
WASHINGTON - Američki predsjednik Joe Biden rekao je u ponedjeljak za NBC News da je pogriješio što je poticao svoje pristaše da Donald Trump bude njihova 'meta', ali je dodao da nije on taj koji koristi huškački jezik već da to čini njegov… »
Bajden priznao grešku: "Pogrešio sam što sam Trampa nazvao metom, ali nasilna retorika je njegov problem"

Bajden priznao grešku: "Pogrešio sam što sam Trampa nazvao metom, ali nasilna retorika je njegov problem"

Telegraf 16.07.2024
Bajden je 8. jula, govoreći o svom lošem učinku u TV debati, donatorima rekao da ima jedan zadatak, a to je "da potuče Trampa" Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Džozef Bajden izjavio je u intervjuu za En-Bi-Si njuz (NBC news) da je pogrešio… »
Bajden priznao da je pogrešio, ali da je nasilna retorika Trampov problem

Bajden priznao da je pogrešio, ali da je nasilna retorika Trampov problem

RTV 16.07.2024
VAŠINGTON - Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Džozef Bajden izjavio je u intervjuu za En-Bi-Si njuz (NBC news) da je pogrešio što je podsticao svoje pristalice da republikanski kandidat Donald Tramp bude "njihova meta", ali je naveo da je… »
"Pogrešio sam što sam Trampa nazvao metom": Bajden priznao grešku: "Nasilna retorika je njegov problem, ne moj"

"Pogrešio sam što sam Trampa nazvao metom": Bajden priznao grešku: "Nasilna retorika je njegov problem, ne moj"

Blic 16.07.2024
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Džozef Bajden izjavio je u intervjuu za En-Bi-Si njuz (NBC news) da je pogrešio što je podsticao svoje pristalice da republikanski kandidat Donald Tramp bude "njihova meta", ali je naveo da je nasilna retorika… »

Vesti dana »