Povezane vesti

Jelena završila u Urgentnom, nakon što je Žana fizički nasrnula na nju: Slađa otkrila detalje incidenta

Jelena završila u Urgentnom, nakon što je Žana fizički nasrnula na nju: Slađa otkrila detalje incidenta

Telegraf 16.07.2024
Preporučujemo. Nakon što je Žana Omnija tokom žurke povodom završetka Elite, tokom uživo programa uletela pred kamerama i nasrnula na Jelenu Marinković, zadrugarka je završila u Urgentnom. - Poslali su mi klip, ne vidi se sve, blurovano je. Idem… »
Oglasila se Jelena Marinković posle izlaska iz Urgentnog centra: "Ugruvana sam, stavili su mi kragnu"

Oglasila se Jelena Marinković posle izlaska iz Urgentnog centra: "Ugruvana sam, stavili su mi kragnu"

Telegraf 16.07.2024
Preporučujemo. Sinoć, 15. jula održala se žurka u Šimanovcima povodom završetka još jedne sezone rijalitija "Zadruga 7 - Elita". Tom prilikom izbio je incident koji je šokirao javnost. Naime, Jelena Marinković je razgovarala voditeljkom Ivanom… »
ELITA 7: Oglasila se Jelena Marinković posle izlaska iz Urgentnog!

ELITA 7: Oglasila se Jelena Marinković posle izlaska iz Urgentnog!

Svet plus 16.07.2024
Učesnica "Elite 7" se oglasila posle izlaska iz Urgentnog centra i obelodanila detalje drame sa Žanom. Jelena Marinković kaže da nije baš ok i da je ugruvana. 15. jula, u Šimanovcima je održana žurka povodom završetka još jedne sezone rijalitija… »
Jeleni Marinković stavili kragnu Celu noć provela u Urgentnom, evo šta piše u lekarskom izveštaju nakon što ju je Žana…

Jeleni Marinković stavili kragnu Celu noć provela u Urgentnom, evo šta piše u lekarskom izveštaju nakon što ju je Žana…

Kurir 16.07.2024
Žana Đorđević nasrnula je sinoć na Jelenu Marinković tokom žurke povodom kraja " Elite", zbog čega je bivša rijaliti učesnica završila u Urgentnom centru. Jelena je sada otkrila šta su joj ustanovili na Urgentnom. Kako je istakla, stavili su… »
"Malo sam ugruvana, stavili su mi kragnu" Oglasila se Jelena Marinković posle izlaska iz Urgentnog centra, najavila tužbu!

"Malo sam ugruvana, stavili su mi kragnu" Oglasila se Jelena Marinković posle izlaska iz Urgentnog centra, najavila tužbu!

Alo 16.07.2024
Obelodanila detalje drame. Sinoć, 15. jula, u Šimanovcima je održana žurka povodom završetka još jedne sezone rijalitija "Elita". Međutim, proslavu je zasenio incident koji je šokirao javnost. Naime, dok je Jelena Marinković razgovarala s… »
"Mrtva pijana, smrdela je na alkohol" Jelena Marinković nakon Žaninog fizičkog napada u programu uživo: Zbog ovoga će ići…

"Mrtva pijana, smrdela je na alkohol" Jelena Marinković nakon Žaninog fizičkog napada u programu uživo: Zbog ovoga će ići…

Kurir 16.07.2024
Bivša rijaliti učesnica Jelena Marinković oglasila se i otkrila detalje o napadu Žane Omnie na nju za vreme sinoćne žurke povodom kraja " Elite", a zatim je rekla da će tražiti da nadležni reaguju. Žana je sinoć tokom žurke napala Jelenu… »
Jelena Marinković nakon napada Žanu šalje u zatvor? "Mrtva je pijana, smrdela na alkohol"

Jelena Marinković nakon napada Žanu šalje u zatvor? "Mrtva je pijana, smrdela na alkohol"

Telegraf 16.07.2024
Preporučujemo. Jelena Marinković je objasnila zašto i kako ju je Žana Đorđević napala, a zatim je rekla da će tražiti da nadležni reaguju. Žana je sinoć tokom žurke povodom završetka "Elite" napala Jelenu Marinković, koja je zbog povreda… »
Zbog stravičnog nasilja prekinut program! Ovako je izgledao napad Žane na Jelenu Marinković na žurki u Eliti

Zbog stravičnog nasilja prekinut program! Ovako je izgledao napad Žane na Jelenu Marinković na žurki u Eliti

Kurir 16.07.2024
Jelena Marinković tokom žurke povodom kraja Elite otvorila je dušu i otkrila kako planira da nastavi život nakon javne prevare. Učesnica Elite je rekla da se najverovatnije više neće ni čuti ni videti sa Urošem Rajačićem, ali takođe ne planira… »
Jelena Marinković završila u urgentnom centru Nakon brutalnog napada noć provela u ovoj instituciji, drugarica otkrila više…

Jelena Marinković završila u urgentnom centru Nakon brutalnog napada noć provela u ovoj instituciji, drugarica otkrila više…

Alo 16.07.2024
Jelenina drugarica otkrila više detalja o napadu. Žana Omnia nasrnula je na Jelenu Marinković tokom žurke u Šimanovcima. Tom prilikom zadala joj je više udaraca po glavi i telu, a Marinkovićeva je pred našim kamera vidno uznemirena otkrila više… »
Hitna odluka produkcije nakon udaraca u programu uživo Veliki Šef žestoko kaznio Žanu, izbačena i sa imanja!

Hitna odluka produkcije nakon udaraca u programu uživo Veliki Šef žestoko kaznio Žanu, izbačena i sa imanja!

Alo 16.07.2024
Veliki Šef doneo hitnu odluku. Žana Đorđević tokom žurke koja se sinoć održala u Šimanovcima, brutalno je napala Jelenu Marinković i zadala joj više udaraca po glavi i telu. Zbog toga je Veliki šef doneo hitnu odluku i Žana će biti kažnjena… »
Napadnuta voditeljka pinka Vrištala usred emisije, program prekinut, gledaoci zatečeni prizorom!

Napadnuta voditeljka pinka Vrištala usred emisije, program prekinut, gledaoci zatečeni prizorom!

Alo 16.07.2024
Program je nakratko bio prekinut. Aneli Ahmić sinoć je bila gost u emisiji kod Dušice Jakovljević koja se emitovala pre žurke povodom završetka Elite 7. Ahmićeva je u studiju govorila o utiscima svog učešća tokom deset meseci u rijalitiju, a u… »
Prva izjava pretučene Jelene Marinković Ne može da dođe sebi, kroz suze progovorila: "Hoću policiju"

Prva izjava pretučene Jelene Marinković Ne može da dođe sebi, kroz suze progovorila: "Hoću policiju"

Alo 16.07.2024
Cimerka joj zadala više udaraca po glavi i telu. Jelena Marinković sinoć je brutalno napadnuta od strane Žane Omnie, bivše cimerke iz rijalitija Elita. Tokom žurke koja se održala povodom završetka Elite, u trenutku dok je Jelena davala intervju… »
Haos! Žana uživo u programu nasrnula na Jelenu Marinković, pred kamerama joj lupila šamar: Odmah je kažnjena

Haos! Žana uživo u programu nasrnula na Jelenu Marinković, pred kamerama joj lupila šamar: Odmah je kažnjena

Telegraf 16.07.2024
Preporučujemo. Žana Đorđević tokom večerašnje žurke u Šimanovcima nasrnula je na Jelenu Marinković. Zbog toga je Veliki šef doneo hitnu odluku i Žana će biti kažnjena tromesečnim honorarom. Šok scena frapirala je sve, a uzrujana Jelena je… »
Učesnica Elite mučki pretukla cimerku Udarala je u glavu i stomak u programu uživo, voditeljka dozivala obezbeđenje, jezive…

Učesnica Elite mučki pretukla cimerku Udarala je u glavu i stomak u programu uživo, voditeljka dozivala obezbeđenje, jezive…

Alo 16.07.2024
Jezive scene tokom žurke. Sinoć se održala žurka povodom kraje Elite 7, a tokom davanja intervjua došlo je do jezive scene. U trenutku dok je Jelena Marinković pričala sa voditeljkom o utiscima svog učešća u rijalitiju, neočekivano joj je… »

Vesti dana »