Povezane vesti

Oluje koje mogu da dovedu do tornada pogodile Čikago, jedna osoba stradala

Oluje koje mogu da dovedu do tornada pogodile Čikago, jedna osoba stradala

N1 Info 16.07.2024
Olujno vreme koje donosi mogućnost stvaranja tornada pogodilo je oblast Čikaga rušeći drveće i stubove za struju zbog čega su stotine stanovnika ostalo bez struje a jedna žena izgubila život. Nacionalna meteorološka služba u predgrađu Čikaga… »
Tornado napravio haos u SAD: Više od 460.000 domaćinstava i preduzeća bez struje VIDEO

Tornado napravio haos u SAD: Više od 460.000 domaćinstava i preduzeća bez struje VIDEO

B92 16.07.2024
Oluje koje su izazvale i tornada pogodile su Ajovu, Ilinois i Indijanu, zbog čega je bez stuje ostalo više od 460.000 domaćinstava i preduzeća. Nacionalna meteorološka služba potvrdila je da je tornado pogodio De Mojn u Ajovi, a oluja se zatim… »
Jake oluje pogodile SAD, 460.000 domaćinstava i preduzeća bez struje

Jake oluje pogodile SAD, 460.000 domaćinstava i preduzeća bez struje

Politika 16.07.2024
Oluje koje su izazvale i tornada pogodile su Ajovu, Ilinois i Indijanu, zbog čega je bez stuje ostalo više od 460.000 domaćinstava i preduzeća. Nacionalna meteorološka služba potvrdila je da je tornado pogodio De Mojn u Ajovi, a oluja se zatim… »
Užasno nevreme obaralo drveće Oluje uništile kuće Građani ostali bez struje (video)

Užasno nevreme obaralo drveće Oluje uništile kuće Građani ostali bez struje (video)

Dnevnik 16.07.2024
Oluje i tornada pogodile su Ajovu, Ilinois, uključujući Čikago i Indijanu, a u ponedeljak su oborile drveće i stubove i poremetile rad strujnih dalekovoda, a bez struje je ostalo čak 460.000 domaćinstava i preduzeća. Nacionalna meteorološka… »
Jake oluje pogodile SAD, 460.000 domaćinstava i preduzeća bez struje

Jake oluje pogodile SAD, 460.000 domaćinstava i preduzeća bez struje

RTV 16.07.2024
ČIKAGO - Oluje koje su izazvale i tornada pogodile su Ajovu, Ilinois i Indijanu, zbog čega je bez struje ostalo više od 460.000 domaćinstava i preduzeća. Nacionalna meteorološka služba potvrdila je da je tornado pogodio De Mojn u Ajovi, a oluja se… »
Užasno nevreme oborilo drveće! Oluje uništile kuće, građani ostali bez struje: Vlada izdala alarmantno upozorenje (video)

Užasno nevreme oborilo drveće! Oluje uništile kuće, građani ostali bez struje: Vlada izdala alarmantno upozorenje (video)

Kurir 16.07.2024
Oluje i tornada pogodile su Ajovu, Ilinois, uključujući Čikago i Indijanu, a u ponedeljak su oborile drveće i stubove i poremetile rad strujnih dalekovoda, a bez struje je ostalo čak 460.000 domaćinstava i preduzeća. Nacionalna meteorološka… »
Oluje i tornada u SAD, više od 460.000 domaćinstava bez struje

Oluje i tornada u SAD, više od 460.000 domaćinstava bez struje

N1 Info 16.07.2024
Oluje koje su izazvale i tornada pogodile su Ajovu, Ilinois i Indijanu, zbog čega je bez struje ostalo više od 460.000 domaćinstava i preduzeća. Nacionalna meteorološka služba potvrdila je da je tornado pogodio De Mojn u Ajovi, a oluja se zatim… »
Jake oluje pogodile SAD, 460.000 domaćinstava i preduzeća bez struje

Jake oluje pogodile SAD, 460.000 domaćinstava i preduzeća bez struje

Euronews 16.07.2024
Oluje koje su izazvale i tornada pogodile su Ajovu, Ilinois i Indijanu, zbog čega je bez stuje ostalo više od 460.000 domaćinstava i preduzeća. Nacionalna meteorološka služba potvrdila je da je tornado pogodio De Mojn u Ajovi, a oluja se zatim… »
Jake oluje pogodile SAD, tornado oštetio kuće i oborio drveće: Skoro pola miliona domaćinstava bez struje

Jake oluje pogodile SAD, tornado oštetio kuće i oborio drveće: Skoro pola miliona domaćinstava bez struje

Telegraf 16.07.2024
Oluja je sinoć prešla u Indijanu i Mičigen, što je izazvalo dodatna upozorenja, uključujući višestruka upozorenja o tornadu u Indijani. Oluje koje su izazvale i tornada pogodile su Ajovu, Ilinois i Indijanu, zbog čega je bez stuje ostalo više od… »

Vesti dana »