Povezane vesti

Milica Polskaja tvrdi da ima veliki problem: U Dubaiju je bilo sve mnogo lakše, sad sam se ugojila...

Milica Polskaja tvrdi da ima veliki problem: U Dubaiju je bilo sve mnogo lakše, sad sam se ugojila...

Kurir 16.07.2024
Influenserka iz Niša Milica Polskaja, udata je za milionera, a na Instagramu je objavila da je u drugom stanju i sa svojim suprugom čeka peto dete. Milica se sada oglasila na Tik Toku gde je veoma aktivna, a tom prilikom je otkrila sa čime se sve… »
Adam Adaktar briznuo u plač: Saznao da će dobiti četvrto dete, pa ga savladale emocije (VIDEO)

Adam Adaktar briznuo u plač: Saznao da će dobiti četvrto dete, pa ga savladale emocije (VIDEO)

Nova 16.07.2024
"Bog obrva" saopštio je da čeka četvrto dete, što je saznao na najemotivniji način. Adam Adaktar podelio je na svom Instagram profilu kakvo iznenađenje mu je priredila supruga Anđela. Naime, ona je snimila njegovu reakciju kada je saznao d aće… »
Stiže 4.: Dete u porodicu Adaktar Supruga Adamu saopštila lepe vesti, on grcao u suzama

Stiže 4.: Dete u porodicu Adaktar Supruga Adamu saopštila lepe vesti, on grcao u suzama

Blic 16.07.2024
Adam Adaktar i njegova supruga Anđela čekaju 4. dete, o čemu su obavestili javnost na društvenim mrežama. Naime, Anđela je Adaktaru spremila iznenađenje, a kada je video test za trudnoću počeo je da plače i da je grli. Adam je to sve podelio na… »
Adam Adaktar grcao u suzama, dobija 4. dete: Supruga Anđela mu saopštila na poseban način

Adam Adaktar grcao u suzama, dobija 4. dete: Supruga Anđela mu saopštila na poseban način

Telegraf 16.07.2024
Preporučujemo. Adam Adaktar i njegova supruga Anđela čekaju dete, a lepe vesti objavili su na mrežama. Njih dvoje dobiće uskoro četvrto dete. Naime, Anđela je Adaktaru spremila iznenađenje, a kada je video test za trudnoću počeo je da plače i… »
Adam adaktar grca u suzama! Saznao da stiže 4. beba pa se javno obratio Anđeli emotivnim rečima: "Od kad sam te ugledao..."

Adam adaktar grca u suzama! Saznao da stiže 4. beba pa se javno obratio Anđeli emotivnim rečima: "Od kad sam te ugledao..."

Kurir 16.07.2024
Adam Adaktar, koji je javnosti poznat i kao "kralj obrva", sa suprugom Anđelom ima troje dece, a na svom Instagram profilu redovno objavljuje fotografije i snimke iz njihovog luksuznog stana. Nedavno se zbog njegove objave na Instagramu spekulisalo da mu… »

Vesti dana »