Povezane vesti

Dok je REM u „letnjem režimu rada“, Pinkov rijaliti u Srbiji širi nasilje i užas punom parom

Dok je REM u „letnjem režimu rada“, Pinkov rijaliti u Srbiji širi nasilje i užas punom parom

Nova 16.07.2024
Predsednica REM Olivera Zekić je danas za UNS rekla da je "REM u letnjem režimu rada", te da je to razlog što je Završni izveštaj o medijskom praćenju decembarskih izbora tek sada usvojen, a naglasila je i da će izveštaj biti objavljen tek pošto… »
Jeleni Marinković stavili kragnu: Celu noć provela u Urgentnom nakon što ju je Žana udarila pesnicom: Evo šta stoji u…

Jeleni Marinković stavili kragnu: Celu noć provela u Urgentnom nakon što ju je Žana udarila pesnicom: Evo šta stoji u…

Blic 16.07.2024
Žana Đorđević nasrnula je sinoć na Jelenu Marinković tokom žurke povodom kraja "Elite", zbog čega je bivša rijaliti učesnica završila u Urgentnom centru. Jelena je sada za "Blic" otkrila šta su joj ustanovili na Urgentnom. Kako je istakla… »
"Mrtva je pijana, smrdela je na alkohol": Jelena Marinković o sukobu sa Žanom: "Zbog ovoga će ići u zatvor"

"Mrtva je pijana, smrdela je na alkohol": Jelena Marinković o sukobu sa Žanom: "Zbog ovoga će ići u zatvor"

Blic 16.07.2024
Jelena Marinković je objasnila zašto i kako ju je Žana Đorđević napala, a zatim je rekla da će tražiti da nadležni reaguju. Žana je sinoć tokom žurke povodom završetka "Elite" napala Jelenu Marinković, koja je zbog povreda koje joj je… »
ELITA 7: Jelena Marinković nakon žestokog udarca u glavu završila u Urgentnom centru!

ELITA 7: Jelena Marinković nakon žestokog udarca u glavu završila u Urgentnom centru!

Svet plus 16.07.2024
Jelena Marinković tokom žurke koja je organizovana povodom završetka ELITE 7, dobila je udarac u glavu od Žane Đorđević, zbog kog je završila u Urgentnom centru. Slađa Lazić, za Pink je otkrila i šta se zapravo dogodilo tokom završne žurke u… »
Pesnicom je udarila u glavu i oborila na pod: Pogledajte kako je izgledao jeziv napad Žane na Jelenu Marinković: Hitno…

Pesnicom je udarila u glavu i oborila na pod: Pogledajte kako je izgledao jeziv napad Žane na Jelenu Marinković: Hitno…

Blic 16.07.2024
Juče je održana žurka u Beloj kući povodom završetka rijalitija "Elite", a program je hitno prekinut kada je Žana Đorđević fizički napala Jelenu Marinković. Naime, odk je Jelena Marinković davala intervju, u jednom trenutku joj je prišla… »
"Porodica me se odrekla, jer volim Bojanu" Anđela Šparavalo priznala sve, ovako je majka pokušala da je prevari

"Porodica me se odrekla, jer volim Bojanu" Anđela Šparavalo priznala sve, ovako je majka pokušala da je prevari

Kurir 16.07.2024
Anđela Šparavalo i Bojana Pavlović prethodne noći su zajedno došle na žurku povodom završetka Elite, a Anđela je progovorila o odnosu sa porodicom nakon što je izabrala Bojanu. - Nismo se ni čuli, ni razgovarali, došla sam ovde s Bojanom. Ona… »
ELITA 7 žurka: Žana brutalno udarila Jelenu Marinković - Vukla me i bacila na pod! Ja sam u šoku! (VIDEO)

ELITA 7 žurka: Žana brutalno udarila Jelenu Marinković - Vukla me i bacila na pod! Ja sam u šoku! (VIDEO)

Svet plus 16.07.2024
Jelena Marinković, sinoć je tokom žurke koja je organizovana povodom završetka ELITE 7, dobila udarac od Žane Đorđević u glavu. Naime, tokom davanja intervjuu u ELITI, Žana je prišla Jeleni i svom snagom je udarila pesnicom u glavu. Nakon što… »
(Video) "kako ću te zveknuti SAD! Umukni" Skandal na žurki Elite! Brutalna svađa Anđele Šparavalo i Bojane: Unele se jedna…

(Video) "kako ću te zveknuti SAD! Umukni" Skandal na žurki Elite! Brutalna svađa Anđele Šparavalo i Bojane: Unele se jedna…

Blic 16.07.2024
Anđela Šparavalo i Bojana Pavlović večeras su zajedno stigle na žurku u Šimanovcima povodom proslave finala Elite. U jednom trenutku Bojana i Anđela su se brutalno sukobile, a Anđela joj se u jednom trenutku unela u facu. - Majka se uopšte nije… »

Vesti dana »