Povezane vesti

Pobednica "Elite" se ljubila sa drugim muškarcem: On sve snimao, pa objavio na mrežama i označio Anđela

Pobednica "Elite" se ljubila sa drugim muškarcem: On sve snimao, pa objavio na mrežama i označio Anđela

Telegraf 16.07.2024
Preporučujemo. Sinoć, 15. jula, održana je žurka povodom završetka " Elite", koju su obeležili skandali. Ipak, bilo je i lepih stvari, pa su se tako mnogi zadrugari divno proveli, a čak su se Anita Stanojlović i Marko Đedović ljubili u usta i… »
"Sina vodim sa sobom" Anita o preseljenju kod Rankovića, a Anđelo ima jasan stav o tome: Ko kaže da moramo da živimo…

"Sina vodim sa sobom" Anita o preseljenju kod Rankovića, a Anđelo ima jasan stav o tome: Ko kaže da moramo da živimo…

Alo 16.07.2024
Kako se dosta spekuliše o njihovom odnosu po izlasku iz rijalitija, Anita i Anđelo su sada za Alo! otkrili svoje dalje planove. Anita Stanojlović sinoć je zablistala na žurki koja se održala povodom završetka rijalitija Elita 7. Anđelo je na… »
Anita Stanojlović postaje voditeljka? Pobednica Elite 7 obelodanila sve detalje, sada je sve jasno!

Anita Stanojlović postaje voditeljka? Pobednica Elite 7 obelodanila sve detalje, sada je sve jasno!

Alo 16.07.2024
Anita i Anđelo za Alo! sumirali su utiske i otkrili svoje dalje planove. Anita Stanojlović sinoć je zablistala na žurki koja se održala povodom završetka rijalitija Elita 7. Pobednica Elite doživela je neprijatnu scenu kada ju je Anđela Šparavalo… »
"Ona me je polila, a Bojana mi se unela U facu!" Anita Stanojlović progovorila o napadu na nju: Anđelovo društvo odmah…

"Ona me je polila, a Bojana mi se unela U facu!" Anita Stanojlović progovorila o napadu na nju: Anđelovo društvo odmah…

Kurir 16.07.2024
Juče je na imanju u Šimanovcima održana gala žurka povodom kraja " Elite", a pobednica Anita Stanojlović ušla je u sukob sa bivšom cimerkom Anđelom Šparavalo. Anita je sada otkrila šta se tačno dogodilo. - Stajala sam sa Milicom i Terzom i… »
Anita se ljubi u usta sa drugim muškarcem Uhvaćeni u zanosu, pojavio se i snimak, ovo je sinoć radila dok Anđelo nije bio…

Anita se ljubi u usta sa drugim muškarcem Uhvaćeni u zanosu, pojavio se i snimak, ovo je sinoć radila dok Anđelo nije bio…

Alo 16.07.2024
Uhvaćeni dok su bili u zanosu. Anita Stanojlović sinoć je zablistala na žurki koja se održala povodom završetka rijalitija Elita 7. Pobednica Elite doživela je neprijatnu scenu kada ju je Anđela Šparavalo polila vodom, nakon čega je Bojana… »
Anita napadnuta u Šimanovcima, nakon svega ostala u šoku: "Cela čaša ide na mene, na šta ovo liči..."

Anita napadnuta u Šimanovcima, nakon svega ostala u šoku: "Cela čaša ide na mene, na šta ovo liči..."

Telegraf 16.07.2024
Preporučujemo. Sinoć, 15. jula, bila je žurka " Elite", povodom kraja rijalitija. Da im se rijaliti nastavio i napolju, pokazuje jedna od brojnih situacija koja se desila sinoć. U jednom trenutku Anđela Šparavalo je ispolivala vodom pobednicu, Anitu… »
Napadnuta pobednica Elite 7 Anita ne može da se smiri, uzrujana otkrila detalje incidenta!

Napadnuta pobednica Elite 7 Anita ne može da se smiri, uzrujana otkrila detalje incidenta!

Alo 16.07.2024
Smatra da je napadnuta iz ljubomore. Anita Stanojlović pobedila je u Eliti 7, a sinoć je došla na žurku koja se održala povodom završetka Elite 7. Pobednica je zablistala u haljini srebrne nijanse, dok u jednom trenutku nije došlo do totalnog… »
Kako ću te zveknuti SAD, umukni! Žestoka svađa Bojane i Anđele pred kamerama, raskrinkala njenu veliku laž, ona napravila…

Kako ću te zveknuti SAD, umukni! Žestoka svađa Bojane i Anđele pred kamerama, raskrinkala njenu veliku laž, ona napravila…

Alo 16.07.2024
Bojana je javno raskrinkala u lažima, ona napravila haos. Anđela Šparavalo došla je na žurku povodom kraja Elite 7 zajedno sa partnerkom Bojanom Pavlović. Tokom davanja intervjua došlo je do haosa između njih dve. Njih dve su se žestoko sukobile… »

Vesti dana »