Povezane vesti

Niko kao karlos Alkaraz! Oglasio se Rafael Nadal i sipao so na ranu Novaka Đokovića: Ja sam bio favorit na šljaci, a Federer…

Niko kao karlos Alkaraz! Oglasio se Rafael Nadal i sipao so na ranu Novaka Đokovića: Ja sam bio favorit na šljaci, a Federer…

Večernje novosti 16.07.2024
RAFAEL Nadal je preskočio Vimbldon kako bi se što bolje spremio za Olimpijske igre i njemu omiljenu podlogu šljaku na Rolan Garosu. Foto: EPA-EFE/ANDY RAIN Bik sa Majorke će igrati u dublu sa Karlosom Alkarazom gde će mu biti mnogo veće šanse… »
Nadal: "Alkaraz je favorit bilo gde, tako nije bilo u mojoj generaciji"

Nadal: "Alkaraz je favorit bilo gde, tako nije bilo u mojoj generaciji"

Sportske.net 16.07.2024
Karlos Alkaraza je ove godine osvojio i Rolan Garos i Vimbldon, pa je tako psotao najmlađi teniser koji je iste godine slavio na oba turnira. Mladi Španac ima 21 godinu, a njegov stariji kolega i legenda tenisa Rafael Nadal istakao je da je Alkaraz… »
Nadal: "Alkaras je favorit na svakom turniru - toga nije bilo u mojoj generaciji"

Nadal: "Alkaras je favorit na svakom turniru - toga nije bilo u mojoj generaciji"

B92 16.07.2024
Španski teniser Rafael Nadal govorio je o svom sunarodniku Karlosu Alkarasu nakon velikog uspeha i odbranjene titule na Vimbldonu. Alkaras je tako slavio i u četvrtom Grend slem finalu u kom je igrao i postao najmlađi koji je iste godine slavio i u… »

Vesti dana »