Povezane vesti

Hvatao me je za vrat i gušio, zastrašuje me na jeziv način! Novakov bivši trener u centru skandala: Došla su dva nepoznata…

Hvatao me je za vrat i gušio, zastrašuje me na jeziv način! Novakov bivši trener u centru skandala: Došla su dva nepoznata…

Kurir 16.07.2024
Hrvatska manekenka Tatjana Dragović optužila je svog bivšeg supruga tenisera Gorana Ivaniševića za nasilje u porodici u intervjuu za " Nacional". Između ostalog, Tatjana Dragović tvrdi i sledeće: "Goran Ivanišević me hvatao za vrat i gušio pa… »
Bivša žena Ivaniševića progovorila o paklu koji proživljava: "Goran me je hvatao za vrat i gušio..."

Bivša žena Ivaniševića progovorila o paklu koji proživljava: "Goran me je hvatao za vrat i gušio..."

B92 16.07.2024
Bivša supruga Gorana Ivaniševića ekskluzivno je za hrvatski Nacional govorila o pristrasnosti institucija i porodično-pravnoj hajci koju Goran vodi protiv nje. Tatjana Dragović, poznata hrvatska manekenka i poslovna žena, bivša supruga… »
Šok priznanje bivše supruge Gorana Ivaniševića: "On me hvatao za vrat i davio, onda plakao i pričao ovo..."

Šok priznanje bivše supruge Gorana Ivaniševića: "On me hvatao za vrat i davio, onda plakao i pričao ovo..."

Telegraf 16.07.2024
Šta je sve proživela Tatjana Dragović. Legendarni hrvatski teniser Goran Ivanišević bio je trener našem Novaku Đokoviću, pre nego ga je napustio pred ovogodišnji Rolan Garos, a sada bi čuveni server mogao da se sretne i sa novim problemima… »

Vesti dana »