Povezane vesti

"Je li bre, Pero, šta si uradio, ubi čoveka?" Svedočenje Branislava koji je preživeo krvavi pir kod Majdanpeka

"Je li bre, Pero, šta si uradio, ubi čoveka?" Svedočenje Branislava koji je preživeo krvavi pir kod Majdanpeka

Telegraf 16.07.2024
"Milan koji je bio sa nama se uhvatio za desno rame i video sam krv kako mu šiklja niz prste i sliva niz majicu", kaže Branislav. Branislav Pavlović (33) koji je bio prisutan u trenutku kada je Petar P. (89) ubio bračni par Radeta i Rumenku J… »
Šta znamo o zločinu kod Majdanpeka: Muškarac lišio života bračni par i ranio dvoje tokom bekstva od policije

Šta znamo o zločinu kod Majdanpeka: Muškarac lišio života bračni par i ranio dvoje tokom bekstva od policije

Telegraf 16.07.2024
Jeziv zločin dogodio se sinoć u selu Topolnica kod Majdanpeka, kada je P. P, navodno zbog svađe oko požara, pucao u leđa bračnom paru, a potom ranio još dvoje ljudi tokom bekstva od policije. Rumena J. (68) i Rade J. (69) ubijeni su sinoć kada je… »
Petar je rekao „Sačekajte me, idem nešto da uzmem!“, potom se vratio sa puškom: Zločinu kod Majdanpeka prethodio sukob…

Petar je rekao „Sačekajte me, idem nešto da uzmem!“, potom se vratio sa puškom: Zločinu kod Majdanpeka prethodio sukob…

Nova 16.07.2024
Javnost u Srbiji uznemirio je slučaj koji se dogodio u Topolnici kod Majdanpeka, kada je 89-godišnji Petar Petrović hicima iz puške ubio Rumenu i Radeta Jovanovića i ranio Milana Nikolića. Petrović je ubijen od strane pripadnika Specijalne… »
"Odjednom je zapucao na nas, ja sam još u šoku" Za Kurir se iz bolnice oglasio ranjeni Milan, otišao da pomogne i zamalo…

"Odjednom je zapucao na nas, ja sam još u šoku" Za Kurir se iz bolnice oglasio ranjeni Milan, otišao da pomogne i zamalo…

Kurir 16.07.2024
U selu Topolnica kod Majdanpeka, sinoć je došlo do pucnjave, kada je muškarac Petar P. (89) pucao iz puške na bračni par komšija, Radeta i Rumenu Jovanović, nakon svađe koji su od posledica ranjavanja preminuli. Pomahnitali deda je tom prilikom… »
Sukob trajao decenijama, deda pretio i ranije da će počiniti masakr! Evo šta je sve prethodilo obračunu, komšije…

Sukob trajao decenijama, deda pretio i ranije da će počiniti masakr! Evo šta je sve prethodilo obračunu, komšije…

Kurir 16.07.2024
U selu Topolnica kod Majdanpeka posle smrti njihovih komšija, sve je utihnulo, iako je juče, prema rečima meštana, policije bilo na svakom koraku, dok su tragali za ubicom bračnog para Jovanovića, koji je na kraju takođe ubijen intervencijom… »
Završen uviđaj u selu kod Majdanpeka: Bračni par ubijen sačmom, zatekli ih na traktoru

Završen uviđaj u selu kod Majdanpeka: Bračni par ubijen sačmom, zatekli ih na traktoru

B92 16.07.2024
Više javno tužilaštvo u Negotinu naložilo je obdukciju ubijenih supružnika R. J. i R. J. u Topolnici kod Majdanpeka, kao i ubice koga su, dok je pružao otpor, likvidirali sinoć pripadnici SAJ-a. Završen je uviđaj na imanju P. P. (89) iz Topolnice… »
Pregovarački tim pokušavao da dopre do ubice: On odbijao da se preda, a onda je usledila akcija pripadnika SAJ

Pregovarački tim pokušavao da dopre do ubice: On odbijao da se preda, a onda je usledila akcija pripadnika SAJ

Nova 16.07.2024
Pre akcije pripadnika Specijalne antiterorističke jedinice (SAJ), koji su upucali Petra Petrovića, koji je izvršio dvostruko ubistvo kod Majdanpeka, na lice mesta je došao pregovarački tim MUP Srbije. Oni su pokušali da stupe u kontakt sa… »
"Krv je šikljala niz prste" Branislav se spasao od dede ubice kod Majdanpeka: "Legao je četvoronoške i uperio pušku u…

"Krv je šikljala niz prste" Branislav se spasao od dede ubice kod Majdanpeka: "Legao je četvoronoške i uperio pušku u…

Kurir 16.07.2024
Bili smo dobri, oni su se pomagali. Uvek su bili tu jedni za druge. Uvek smo obraćali pažnju na njih, poštovali ih, to su sve stari ljudi. Šta je bilo Petru da nas sačeka, da puca na nas iz puške, nemam pojma..." Ovako za medije započinje priču… »
Deda napravio sebi umrlicu pre počinjenog masakra! Policija zatekla ovo na njegovoj kući, oglasila se tužiteljka za Kurir!

Deda napravio sebi umrlicu pre počinjenog masakra! Policija zatekla ovo na njegovoj kući, oglasila se tužiteljka za Kurir!

Kurir 16.07.2024
U selu Topolnica kod Majdanpeka juče je došlo do stravične tragedije kada je Petar P. (89) pucao na komšije i tom prilikom usmrtio bračni par Radeta i Rumenu Jovanović. Međutim, sada se za Kurir povodom tragedije oglasila tužiteljka Višeg javnog… »
„Video sam da su oboje mrtvi, krenuo sam ka Petru i rekao ‘Prika, šta uradi?’, uperio je pušku ka meni“: Očevidac…

„Video sam da su oboje mrtvi, krenuo sam ka Petru i rekao ‘Prika, šta uradi?’, uperio je pušku ka meni“: Očevidac…

Nova 16.07.2024
Mesto Topolnica još je u šoku posle krvavih događaja koji su se dogodili sinoć, kada je Petar Petrović, hicima iz lovačke puške, ubio bračni par Rumenu i Radeta Jovanovića, a ranio Milana Nikolića. Na traktoru je bio u trenutku pucnjave bio i… »
"Video sam krv kako šiklja niz prste": Branislav je uspeo da se spasi od dede (89) ubice kod Majdanpeka: "Legao je…

"Video sam krv kako šiklja niz prste": Branislav je uspeo da se spasi od dede (89) ubice kod Majdanpeka: "Legao je…

Blic 16.07.2024
"Bili smo dobri, oni su se pomagali. Uvek su bili tu jedni za druge. Uvek smo obraćali pažnju na njih, poštovali ih, to su sve stari ljudi. Šta je bilo Petru da nas sačeka, da puca na nas iz puške, nemam pojma..." Ovako za "Blic" započinje priču… »

Vesti dana »