Povezane vesti

Nije samo porodica besna na mionu Jovanović, i komšije udarile nikad žešće: Ša je deda, a ona mlado i lepo dete

Nije samo porodica besna na mionu Jovanović, i komšije udarile nikad žešće: Ša je deda, a ona mlado i lepo dete

Kurir 16.07.2024
Bivša učesnica rijalitija " Zadruga 7 - Elita", Miona Jovanović živi u Kragujevcu, gde su i njeni roditelji koji su ljuti na nju zbog njene veze sa Nenadom Aleksićem Ša. Miona Jovanović, po svemu sudeći, još uvek ne želi da se vraća u svoj… »
"Oni bi najviše voleli da nađem finog gospodina" Miona priznala sve o svađi sa roditeljima: Razočarali su me, terali su me…

"Oni bi najviše voleli da nađem finog gospodina" Miona priznala sve o svađi sa roditeljima: Razočarali su me, terali su me…

Alo 16.07.2024
Miona je istakla kakve savete su joj roditelji dali, te je otkrila šta je najviše razočaralo. Miona Jovanović sinoć se na žurki pojavila sa dečkom Nenadom Aleksićem Ša. Miona je za Alo! sumirala utiske nakon rasprave sa svojom porodicom i bakom… »
"Mama me je blokirala" Miona u ozbiljnom sukobu sa porodicom zbog veze sa reperom: Zaklela sam se da me Ša nikada nije…

"Mama me je blokirala" Miona u ozbiljnom sukobu sa porodicom zbog veze sa reperom: Zaklela sam se da me Ša nikada nije…

Alo 16.07.2024
Obelodanila sve javno. Miona Jovanović sinoć se na žurki pojavila sa dečkom Nenadom Aleksićem Ša. Jovanovićeva je po izasku iz Elite, uprkos protivljenju i ucenama roditelja, nastavila vezu sa reperom. - Što se roditelja tiče, nećemo ništa… »
Ovako je protekao mionin susret sa roditeljima nakon javne svađe Priznala šta je morala da gleda, ovako su pokušali da je…

Ovako je protekao mionin susret sa roditeljima nakon javne svađe Priznala šta je morala da gleda, ovako su pokušali da je…

Alo 16.07.2024
Nakon svađe sa roditeljima otkrila kako je protekao susret. Miona Jovanović sinoć se na žurki pojavila sa dečkom Nenadom Aleksićem Ša. Jovanovićeva je po izasku iz Elite, uprkos protivljenju i ucenama roditelja, nastavila vezu sa reperom. Porodicu… »
"To je kraj, više me ne zanima": Miona donela čvrstu odluku, a otkrila i kako joj je bilu u stanu sa Nenadom

"To je kraj, više me ne zanima": Miona donela čvrstu odluku, a otkrila i kako joj je bilu u stanu sa Nenadom

Telegraf 16.07.2024
Preporučujemo. Miona Jovanović osvojila je 8. mesto u rijalitiju "Elita". Ona je u Šimanovcima započela ljubavnu vezu sa Nenadom Aleksićem Ša koju njena porodica od starta ne podržava. Kako je ipak nakon superfinala Miona odlučila da ode kod Ša u… »

Vesti dana »