Povezane vesti

"Sponzoruša stvarno misli da joj neko veruje?": Amidžićevu ženu Minu ponovo napadaju zbog izgleda

"Sponzoruša stvarno misli da joj neko veruje?": Amidžićevu ženu Minu ponovo napadaju zbog izgleda

Telegraf 16.07.2024
Supruga voditelja Ognjena Amidžića, Mina Naumović privukla je veliku pažnju javnosti zbog svog izgleda, te se spekuliše da je imala više estetskih intervencija. Mina je prepoznatljiva po punim usnama, plavim očima i dugoj crnoj kosi. U više… »
„Ljudi koji me najgnusnije vređaju, sada me prijavljuju“: Ženu Ognjena Amidžića žestoko napali zbog objave, ona se…

„Ljudi koji me najgnusnije vređaju, sada me prijavljuju“: Ženu Ognjena Amidžića žestoko napali zbog objave, ona se…

Nova 16.07.2024
Mina Amidžić, supruga voditelja Ognjena Amidžića, požalila se putem Instagrama da doživljava brojne napade. Nju su više puta pitali o izgledu, tvrdeći da je „sva plastična“, što je Mina više puta demantovala, a na društvenim mrežama… »
"Najgnusnije me vređali, a sad me prijavljuju!" Amidžićeva žena pretrpela poniženja na mrežama, a sada optužena za…

"Najgnusnije me vređali, a sad me prijavljuju!" Amidžićeva žena pretrpela poniženja na mrežama, a sada optužena za…

Kurir 16.07.2024
Supruga voditelja Ognjena Amidžića, Mina Naumović, napadnuta je na društvenim mrežama zbog njenog izgleda. Ona je više puta naglašavala da se nikada nije podvrgla estetskim zahvatima, te da je sve na njenom licu apsolutno prirodno. Korisnici… »
"Ljudi koji me najgnusnije vređaju su me sada prijavili": Žena Ognjena Amidžića u problemu, javno traži pomoć: "Šta se…

"Ljudi koji me najgnusnije vređaju su me sada prijavili": Žena Ognjena Amidžića u problemu, javno traži pomoć: "Šta se…

Blic 16.07.2024
Žena Ognjena Amidžića, Mina Naumović, odlučila je da odgovori na uvrede korisnicima društvenih mreža zbog čega se našla u velikom problemu. Naime, nakon što je objavila profile ljudi koji su je vređali na društvenim mrežama, Mina je otkrila… »

Vesti dana »