Povezane vesti
Otkrivena špilja na Mjesecu, potencijalna lokacija za stalnu bazu
Al Jazeera 16.07.2024
Mnoge države žure uspostaviti stalnu ljudsku prisutnost na Mjesecu, ali će morati zaštititi astronaute od radijacije, ekstremnih temperatura i vremenskih uvjeta u svemiru. Naučnici su prvi put otkrili špilju na Mjesecu, duboka je najmanje 100 metara i… »
Svemirska istraživanja: Otkrivena pećina koja bi mogla da ugosti ljude na Mesecu
Južne vesti 16.07.2024
Naučnici su otkrili prvu pećinu na Mesecu. Duboka najmanje 100 metara, ova pećina bi mogla da bude idealno mesto da ljudi naprave stalnu bazu, naveli su. Ovo je samo jedna među verovatno nekoliko stotina pećina koje skriva „podzemni, neistraženi svet"… »
Vesti dana »

Protesti u više gradova Srbije (VIDEO, FOTO): Policijski kordoni sprečili građane da priđu bliže zgradi RTS-a
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

Istorija i emocija na platnu! U Vojnom muzeju otvorena izložba povodom 110 godina od odbrane Beograda i Dana muzeja (foto)
Blic pre 19 minutajoš 1 povezana