Povezane vesti

Napravio skandal i vređao Francuze, sad se izvinjava! Enco poručio: "Žao mi je, ja sam protiv diskriminacije"

Napravio skandal i vređao Francuze, sad se izvinjava! Enco poručio: "Žao mi je, ja sam protiv diskriminacije"

Telegraf 17.07.2024
Da li je stvarno? Fudbaleri Argentine su osvojili Kopa Ameriku pobedom protiv Kolumbije u velikom finalu sa 1:0, ali je pravi skandal nastao tokom proslave ovog trofeja, kada je na profilu Enca Fernandeza završio snimak u kom on i njegovi saigrači… »
Otkriveno stanje povrede Mesija zbog koje je plakao kao nikad u karijeri

Otkriveno stanje povrede Mesija zbog koje je plakao kao nikad u karijeri

Telegraf 17.07.2024
Nije imao sreće Argentinac... Fudbalska reprezentacija Argentine je uspela da osvojio Kopa Ameriku, pošto je u velikom finalu slavila protiv Kolumbije nakon produžetka sa 1:0, ali je meč takođe ostao u senci povrede Lionela Mesija kome je zglob bio u… »
Mesijev sin digao ruku i tražio mrežu za uspomenu, a onda ostao u neverici zbog poteza čoveka koji je sekao

Mesijev sin digao ruku i tražio mrežu za uspomenu, a onda ostao u neverici zbog poteza čoveka koji je sekao

Telegraf 17.07.2024
Slatka scena! Fudbaleri Argentine su osvojili još jednu Kopa Ameriku, pošto su u finalu slavili protiv Kolumbije sa 1:0 nakon produžetka, kada je jedini gol postigao Lautaro Martinez u 112. minutu, a nakon meča je viđena i jedna slatka scena u kojoj… »

Vesti dana »