Povezane vesti

Raiffeisen Banka Srbija uvela integraciju sa SEF-om u novu verziju aplikacije Moja mBanka

Raiffeisen Banka Srbija uvela integraciju sa SEF-om u novu verziju aplikacije Moja mBanka

Nova 17.07.2024
Raiffeisen Banka Srbija nedavno je uvela novu verziju mobilne aplikacije Moja mBanka BIZNIS, koja donosi značajnu inovaciju - integraciju sa Sistemom elektronskih faktura (SEF). Ova funkcionalnost čini Raiffeisen prvom bankom na domaćem tržištu koja… »
Nova usluga olakšava život svakome ko je "sam svoj gazda": Raiffeisen Banka uvela opciju koja menja način na koji poslujete!

Nova usluga olakšava život svakome ko je "sam svoj gazda": Raiffeisen Banka uvela opciju koja menja način na koji poslujete!

Blic 17.07.2024
Raiffeisen Banka Srbija donosi pravu revoluciju u poslovanju za preduzetnike i pravna lica. Od juna dostupna je nova verzija mobilne aplikacije Moja mBanka BIZNIS, koja je sada integrisana sa Sistemom elektronskih faktura (SEF). Ovo čini Raiffeisen prvom… »
Raiffeisen Banka uvela opciju koja će promeniti način na koji poslujete

Raiffeisen Banka uvela opciju koja će promeniti način na koji poslujete

B92 17.07.2024
Raiffeisen Banka Srbija donosi pravu revoluciju za preduzetnike i pravna lica! Od juna dostupna je nova verzija mobilne aplikacije Moja mBanka BIZNIS, koja je sada integrisana sa Sistemom elektronskih faktura (SEF). Ovo čini Raiffeisen prvom bankom na… »
Raiffeisen Banka Srbija uvela integraciju sa SEF-om u novu verziju aplikacije Moja mBanka BIZNIS

Raiffeisen Banka Srbija uvela integraciju sa SEF-om u novu verziju aplikacije Moja mBanka BIZNIS

Forbes 17.07.2024
Raiffeisen Banka Srbija nedavno je uvela novu verziju mobilne aplikacije Moja mBanka BIZNIS, koja donosi značajnu inovaciju – integraciju sa Sistemom elektronskih faktura (SEF). Ova funkcionalnost čini Raiffeisen prvom bankom na domaćem tržištu… »
Raiffeisen Banka Srbija uvela integraciju sa SEF-om u novu verziju aplikacije Moja mBanka BIZNIS

Raiffeisen Banka Srbija uvela integraciju sa SEF-om u novu verziju aplikacije Moja mBanka BIZNIS

Danas 17.07.2024
Raiffeisen Banka Srbija nedavno je uvela novu verziju mobilne aplikacije Moja mBanka BIZNIS, koja donosi značajnu inovaciju – integraciju sa Sistemom elektronskih faktura (SEF). Ova funkcionalnost čini Raiffeisen prvom bankom na domaćem tržištu… »
Raiffeisen Banka Srbija uvela integraciju sa SEF-om u novu verziju aplikacije Moja mBanka BIZNIS

Raiffeisen Banka Srbija uvela integraciju sa SEF-om u novu verziju aplikacije Moja mBanka BIZNIS

N1 Info 17.07.2024
Raiffeisen Banka Srbija uvela integraciju sa SEF-om u novu verziju aplikacije Moja mBanka BIZNIS Raiffeisen Banka Srbija nedavno je uvela novu verziju mobilne aplikacije Moja mBanka BIZNIS, koja donosi značajnu inovaciju – integraciju sa Sistemom… »

Vesti dana »