Povezane vesti

Parlić o izlasku iz Narodne stranke: Odgovora na to kako je podržan SNS – nije bilo

Parlić o izlasku iz Narodne stranke: Odgovora na to kako je podržan SNS – nije bilo

Novi magazin 17.07.2024
"Pričali su da kod nas u stranci nema jednoumlja, ali odgovora na to kako je podržan SNS nije bilo. SNS je produžena ruka novih okupatora Srbije, a posledice ove vlasti izučavaće psiholozi, sociolozi, ekonomisti i kriminolozi u godinama koje dolaze"… »
Parlić o izlasku iz Narodne stranke: Odgovora na to kako je podržan SNS – nije bilo

Parlić o izlasku iz Narodne stranke: Odgovora na to kako je podržan SNS – nije bilo

N1 Info 17.07.2024
"Pričali su da kod nas u stranci nema jednoumlja, ali odgovora na to kako je podržan SNS nije bilo. SNS je produžena ruka novih okupatora Srbije, a posledice ove vlasti izučavaće psiholozi, sociolozi, ekonomisti i kriminolozi u godinama koje dolaze"… »
Potpredsednica napustila Narodnu stranku: Podrška SNS-u za mene je apsolutno neprihvatljiva

Potpredsednica napustila Narodnu stranku: Podrška SNS-u za mene je apsolutno neprihvatljiva

N1 Info 17.07.2024
Potpredsednica Narodne stranke Ivana Parlić napustila je tu stranku, zbog, kako je navela saradnje sa Srpskom naprednom strankom (SNS) koja je za nju neprihvatljiva. „Upravo sam podnela ostavku na mesto potpredsednice Narodne stranke i istupila sam iz… »
Ivana Parlić napustila Narodnu stranku: Neprihvatljiva saradnja sa SNS

Ivana Parlić napustila Narodnu stranku: Neprihvatljiva saradnja sa SNS

Blic 17.07.2024
Potpredsednica Narodne stranke Ivana Parlić napustila je danas tu partiju, a kao razlog je navela da je za nju saradnja sa Srpskom naprednom strankom (SNS) neprihvatljiva. - Upravo sam podnela ostavku na mesto potpredsednice Narodne stranke i istupila… »
Ivana Parlić napustila Narodnu stranku: „Neprihvatljiva saradnja sa SNS“

Ivana Parlić napustila Narodnu stranku: „Neprihvatljiva saradnja sa SNS“

Danas 16.07.2024
Potpredsednica Narodne stranke Ivana Parlić napustila je danas tu partiju, a kao razlog je navela da je za nju saradnja sa Srpskom naprednom strankom (SNS) neprihvatljiva. „Upravo sam podnela ostavku na mesto potpredsednice Narodne stranke i istupila… »

Vesti dana »