Povezane vesti

Gasttozz prvi put otkriva detalje hapšenja na Tajlandu i bolesti koja ga je prikovala za krevet: Uzeo sam ilegalne pečurke!

Gasttozz prvi put otkriva detalje hapšenja na Tajlandu i bolesti koja ga je prikovala za krevet: Uzeo sam ilegalne pečurke!

Svet plus 17.07.2024
Nenad Marinković Gasttozz, gostujući u jednoj emisiji javno je progovorio o hapšenju na Tajlandu i zatvoru u kome je proveo dva meseca. Bivši učesnik rijalitija u emisiji "Ami G show", otlriva zbpg čega je otišao uopšte na Tajland, a onda opisuje… »
„Otišao sam da gajim marihuanu“: Gastoz otkrio detalje hapšenja na Tajlandu

„Otišao sam da gajim marihuanu“: Gastoz otkrio detalje hapšenja na Tajlandu

Nova 17.07.2024
Nenad Marinković Gastoz je oko dva i po meseca proveo je u zatvoru na Tajlandu, te je sada javno govorio o nemilom iskustvu sa putovanja koje mu je zauvek promenilo život. Gastoz je otkrio detalje pakla koji je prošao i priznao strahove sa kojima se… »
"Otišao sam da gajim marihuanu" Gastoz otkrio detalje hapšenja i pakla iz zatvora: Uzeli su mi pasoš kad su mi našli…

"Otišao sam da gajim marihuanu" Gastoz otkrio detalje hapšenja i pakla iz zatvora: Uzeli su mi pasoš kad su mi našli…

Kurir 17.07.2024
Nenad Marinković Gastoz je oko dva i po meseca proveo je u zatvoru na Tajlandu, te je sada javno govorio o nemilom iskustvu sa putovanja koje mu je zauvek promenilo život. Gastoz je otkrio detalje pakla koji je prošao i priznao strahove sa kojima se… »
"Uzeli su mi pasoš kad su mi našli pečurke": Gastoz priznao sve o hapšenju: "Otišao sam da gajim marihuanu, zbog ujeda…

"Uzeli su mi pasoš kad su mi našli pečurke": Gastoz priznao sve o hapšenju: "Otišao sam da gajim marihuanu, zbog ujeda…

Blic 16.07.2024
Rijaliti učesnik i pevač Nenad Marinković Gastoz proveo je više od dva meseca u zatvoru u Aziji, a sad je rešio da u javnost iznese sve detalje hapšenja, o kojem ne prestaje da se priča. - Otišao sam da gajim marihuanu, to je tamo legalno. Rešio… »

Vesti dana »