Povezane vesti

Kako je dobar komšija iz majdanpeka postao surovi ubica: Promenio se posle smrti žene, mračna poruka ispisana ispod njene…

Kako je dobar komšija iz majdanpeka postao surovi ubica: Promenio se posle smrti žene, mračna poruka ispisana ispod njene…

Kurir 17.07.2024
Petar P. (89) stradao je u ponedeljak u sukobu sa pripadnicima Specijalne antiterorističke jedinice (SAJ) koji su ga opkolili u njegovoj kući u Topolnici u Majdanpeku, u koju se sklonio pošto je ubio dve osobe, a ranio jednu. Meštani Topolnice u šoku… »
Od dobrog komšije do surovog ubice: Ubica iz Majdanpeka se promenio posle smrti žene, meštani ga nisu ni viđali

Od dobrog komšije do surovog ubice: Ubica iz Majdanpeka se promenio posle smrti žene, meštani ga nisu ni viđali

Nova 17.07.2024
Petar Petrović (89) stradao je u ponedeljak u sukobu sa pripadnicima Specijalne antiterorističke jedinice (SAJ) koji su ga opkolili u njegovoj kući u Topolnici u Majdanpeku, u koju se sklonio pošto je ubio dve osobe, a ranio jednu. Meštani Topolnice… »
Bizarno! Sahranjeni u razmaku od 3 sata i na udaljenosti od nekoliko metara! Prvo pokopan ubica, pa supružnici iz Majdanpeka

Bizarno! Sahranjeni u razmaku od 3 sata i na udaljenosti od nekoliko metara! Prvo pokopan ubica, pa supružnici iz Majdanpeka

Kurir 17.07.2024
Bračni par Rumenka i Rade Jovanović iz sela Topolnica kod Majdanpeka koje je komšija Petar P. (89) brutalno ubio iz lovačke puške u ponedeljak danas su sahranjeni na seoskom groblju oko 16 sati, dok je njihov ubica spušten u raku tri sata ranije i… »
Kurir saznaje! Bračni par iz Majdanpeka ubijen na isti način! Obdukcija utvrdila da ih je komšija izrešetao sa po 3 hica

Kurir saznaje! Bračni par iz Majdanpeka ubijen na isti način! Obdukcija utvrdila da ih je komšija izrešetao sa po 3 hica

Kurir 17.07.2024
Obdukcija bračnog para Rumene i Radeta Jovanovića iz sela Topolnice kod Majdanpeka, koje je u ponedeljak ubio komšija Petar P. (89), završena je kasno juče, saznaje Kurir. - Odmah nakon obdukcije, tela su predate porodici. Petar ih je ubio hicima iz… »
Supružnici ubijeni sačmarom

Supružnici ubijeni sačmarom

Politika 17.07.2024
Ubica potegao pušku na policiju nakon čega su pripadnici SAJ-a, u skladu sa svojim ovlašćenjima, pucali u njega i lišili ga života. Kada smo došli na lice mesta, on je ležao na krevetu i dalje sa oružjem u ruci, na ograđenom tremu ispred kuće… »
Razneta im pluća i srce: Gotova obdukcija muža i žene koje je ubio deda ubica: Detalji lede krv

Razneta im pluća i srce: Gotova obdukcija muža i žene koje je ubio deda ubica: Detalji lede krv

Blic 17.07.2024
Danas u 16 sati na seoskom groblju u Topolnici biće sahranjeni Rade i Rumena Jovanović , koji su tragično nastradali, 15 jula oko 16 sati, na obližnjoj kulmi na kojoj većuna žitela ovog sela ima svoje salaše, a deda ubica koji ih je ubio je već… »
Završena obdukcija bračnog para ubijenog u Majdanpeku: Primili po tri metka

Završena obdukcija bračnog para ubijenog u Majdanpeku: Primili po tri metka

B92 17.07.2024
Obdukcija bračnog para R. i R. J. iz sela Topolnice kod Majdanpeka, koje je u ponedeljak ubio komšija P. P. (89), završena je kasno juče, saznaje Kurir. "Odmah nakon obdukcije, tela su predate porodici. P. P. ih je ubio hicima iz lovačke puške za… »
Završena obdukcija stradalih u Topolnici kod Majdanpeka: Tela predata rodbini

Završena obdukcija stradalih u Topolnici kod Majdanpeka: Tela predata rodbini

Nova 17.07.2024
Obdukcija troje stradalih u ponedeljak u selu Topolnica kraj Majdanpeka, završena je juče i ona su predata rodbini radi sahrane. U pitanju su Rade i Rumena Jovanović, bračnk par koje je, iz zasede, usmrtio Petar Petrović, hicima iz lovačke puške… »
"Zašto bože da dva života ovako odu" Potresne reči porodice ubijeni ljudi u Topolnici, otišli ste prerano na put bez…

"Zašto bože da dva života ovako odu" Potresne reči porodice ubijeni ljudi u Topolnici, otišli ste prerano na put bez…

Kurir 17.07.2024
Rade i Rumena Jovanović iz sela Topolnice kod Majdanpeka u ponedeljak popodne ubijeni su hicem iz lovačke puške kada im je nakon kraće rasprave presudio komšija Petar P. (89). Naime, sahrana bračnog para biće održana danas, 17. jula u 16 časova… »
"Nadala sam se da su živi": Potresna ispovest ćerke ubijenog bračnog para kod Majdanpeka: Evo šta kaže o ubici svojih…

"Nadala sam se da su živi": Potresna ispovest ćerke ubijenog bračnog para kod Majdanpeka: Evo šta kaže o ubici svojih…

Blic 17.07.2024
Ćerka ubijenog bračnog para Radeta i Rumene Jovanović, Emanuela Nikolić, tragičnu vest da je njene roditelje hicima iz lovačke puške ubio komšija Petar P., saznala je juče popodne, a sada se oglasila i u potresnoj ispovesti ispričala da je… »
"Mislila sam da su živi, zatekla užas" Ispovest ćerke ubijenih ljudi kod Majdanpeka: Ja Petra znam odmalena, tu sam porasla

"Mislila sam da su živi, zatekla užas" Ispovest ćerke ubijenih ljudi kod Majdanpeka: Ja Petra znam odmalena, tu sam porasla

Kurir 17.07.2024
Sahrana Radeta i Rumene Jovanović održaće se sutra na lokalnom groblju. Ćerka ubijenog bračnog para Radeta i Rumene Jovanović, Emanuela Nikolić, tragičnu vest da je njene roditelje hicima iz lovačke puške ubio komšija Petar P., saznala je juče… »

Vesti dana »