Povezane vesti

Marko Djedović razotkriva: Opozicija iz Elite su jeftini prevaranti i ološi!

Marko Djedović razotkriva: Opozicija iz Elite su jeftini prevaranti i ološi!

Svet plus 17.07.2024
Marko Đedović izneo je šokantne optužbe protiv Bojane Pavlović i Anđele iz rijalitija "Elita", nazvavši ih prevarantima i ološima, dok prepiske otkrivaju šokantne detalje o pozajmljivanju novca i porodičnom nakitu. U kasnim večernjim satima… »
Anđela izmislila da je ostavila bojanu samo kako bi pokrala roditelje? Isplivale skandalozne prepiske o malverzaciji godine

Anđela izmislila da je ostavila bojanu samo kako bi pokrala roditelje? Isplivale skandalozne prepiske o malverzaciji godine

Kurir 17.07.2024
U kasnim večernjim satima, bivša učesnica rijalitija " Elita" sve je šokirala javnim obraćanjem i otkrivanjem da je Bojana Pavlović ostavila dok je ona spavala i da je otišla u Novi sad. Kako je Anđela Šparavalo rekla u video snimku koji je… »
"Podrška nam je slala pare, Anđela mi je napravila pakao": Bojana Pavlović razvezala jezik nakon raskida, pa žestoko…

"Podrška nam je slala pare, Anđela mi je napravila pakao": Bojana Pavlović razvezala jezik nakon raskida, pa žestoko…

Blic 17.07.2024
Anđela Šparavalo se nakon raskida sa Bojanom Pavlović vratila kod svojih roditelja, a na mrežama je otkrila da ju je Bojana ostavila dok je spavala u apartmanu i da joj se nije javila kada je odlazila. Anđela je tom prilikom rekla svoju stranu… »
"Vrištala je i udarala glavom o zid": Bojana Pavlović progovorila o Anđeli Šparavalo i njenoj porodici: "Imam informacije…

"Vrištala je i udarala glavom o zid": Bojana Pavlović progovorila o Anđeli Šparavalo i njenoj porodici: "Imam informacije…

Blic 17.07.2024
Anđela Šparavalo iznela je brojne optužbe na račun Bojane Pavlović koja je, prema njenim tvrdnjama, pokušala da je odvoji od porodice. Sada se Bojana oglasila i iznela svoju stranu priče ističući da je zauvek stavila tačku na odnos sa Anđelom… »
"Lupala je glavom o zid, grebala me je i čupala!" Oglasila se Bojana nakon što je ostavila Anđelu: Završila sam sa…

"Lupala je glavom o zid, grebala me je i čupala!" Oglasila se Bojana nakon što je ostavila Anđelu: Završila sam sa…

Kurir 17.07.2024
Otkako je ušla u odnos sa Bojanom Pavlović, Anđela Šparavalo je u često u centru skandala, što zbog ponašanja, izjava, ali i čudnim odnosom sa porodicom. Mala od skandala je napravila haos u ponedeljak na žurki koju je organizovao Veliki šef za… »
(Video) Bojana ostavila anđelu: Šparavalo se vratila kući, pa isprozivala bivšu: "Sad se vidi ko je folirant"

(Video) Bojana ostavila anđelu: Šparavalo se vratila kući, pa isprozivala bivšu: "Sad se vidi ko je folirant"

Blic 17.07.2024
Anđela Šparavalo se nakon raskida sa Bojanom Pavlović vratila kod svojih roditelja. Naime, Anđela se oglasila prvi put posle incidenta i svojim pratiocima na Instagramu saopštila da se vratila kući. - Posle žurke u apartmanu je počela ponovo da me… »
Anđela Šparavalo se vratila u porodični dom: Van sebe oplela po Bojani i priznala: "Ostavila me je na spavanju i pobegla"

Anđela Šparavalo se vratila u porodični dom: Van sebe oplela po Bojani i priznala: "Ostavila me je na spavanju i pobegla"

Kurir 17.07.2024
Anđela Šparavalo se nakon raskida sa Bojanom Pavlović vratila kod svojih roditelja. Naime, Anđela se oglasila prvi put posle incidenta i svojim pratiocima na Instagramu saopštila da se vratila kući. - Posle žurke u apartmanu je počela ponovo da me… »

Vesti dana »