Povezane vesti

Anđelu ostavila Bojana usred noći, ona pobegla kod roditelja: "Lupam rukom o zid, doživela sam nervni"

Anđelu ostavila Bojana usred noći, ona pobegla kod roditelja: "Lupam rukom o zid, doživela sam nervni"

Telegraf 17.07.2024
Preporučujemo. Bivšu zadrugarku Anđelu Šparavalo ostavila je devojka Bojana Pavlović, nakon čega se ona vratila kod roditelja, od kojih je pobegla. Anđela se oglasila prvi put posle incidenta i svojim pratiocima na Instagramu saopštila da se… »
Nakon što je Anđela doživela nervni slom i udarala o zid, oglasila se Bojana: "Završila sam sa bolesnicom!"

Nakon što je Anđela doživela nervni slom i udarala o zid, oglasila se Bojana: "Završila sam sa bolesnicom!"

Telegraf 17.07.2024
Preporučujemo. Bivšu učesnicu rijalitija " Elita" , Anđelu Šparavalo ostavila je devojka Bojana Pavlović, nakon čega se ona vratila kod roditelja, od kojih je pobegla. Sada se Bojana oglasila i iznela svoju stranu priče ističući da je zauvek… »
Raskinule bojana Pavlović i anđela Šparavalo! Vratila se kod roditelja nakon haosa: Ostavila me je na spavanju i otišla sa…

Raskinule bojana Pavlović i anđela Šparavalo! Vratila se kod roditelja nakon haosa: Ostavila me je na spavanju i otišla sa…

Alo 17.07.2024
Otkrila detalje burnog raskida. Bojana Pavlović ostavila je Anđelu Šparavalo, sa kojom je imala turbulentnu vezu u Eliti. Anđela se nakon raskida vratila kod roditelja u Aranđelovac, nakon što ih je pre nekoliko dana naputila kako bi nastavila vezu… »

Vesti dana »