Povezane vesti

Milena Delić podnela ostavku

Milena Delić podnela ostavku

Sportski žurnal 17.07.2024
Promena na čelu Rukometnog saveza Srbije. Milena Delić nije više predsednica Rukometnog saveza Srbije! Ona se putem saopštenja obratila medijima, a do ove odluke je došlo pošto delegati Skupštine RSS nisu usvojili njen predlog. Naime, ona je… »
Pukla bruka u srpskom rukometu, pala neopoziva ostavka: „Došla sam u Savez i zatekla haotično stanje, krenule su…

Pukla bruka u srpskom rukometu, pala neopoziva ostavka: „Došla sam u Savez i zatekla haotično stanje, krenule su…

Nova 17.07.2024
Milena Delić nije više predsednica UO Rukometnog saveza Srbije (RSS), pošto je podnela neopozivu ostavku na to mesto, objavljeno je na sajtu RSS. „Poštovani, 23. decembra 2020. godine sam imenovana za predsednicu Upravnog odbora Rukometnog saveza… »
Neopoziva ostavka Milene Delić na čelu Rukometnog saveza Srbije: Srećno vam bilo, živela sam za, a ne od rukometa

Neopoziva ostavka Milene Delić na čelu Rukometnog saveza Srbije: Srećno vam bilo, živela sam za, a ne od rukometa

Dnevnik 17.07.2024
Doskorašnja predsednica Rukometnog saveza Srbije Milena Delić podnela je ostavku na tu funkciju. Ona se obratila javnosti putem saopštenja koje je RSS objavio i koje prenosimo u celosti. Poštovani, 23.12.2020. godine sam imenovana za predsednicu… »
Nova "bura" u srpskom rukometu - Neopoziva ostavka predsednice Saveza

Nova "bura" u srpskom rukometu - Neopoziva ostavka predsednice Saveza

Sportske.net 17.07.2024
Predsednica Rukometnog saveza Srbije (RSS) Milena Delić, podnela je ostavku na tu funkciju. Već posle elektronske sednice u utorak je bilo jasno da je Delić odlučila da podnese ostavku na poziciju na kojoj je bila od decembra 2020. godine. Sada se… »
Milena Delić podnela ostavku u Rukometnom savezu Srbije

Milena Delić podnela ostavku u Rukometnom savezu Srbije

Danas 17.07.2024
Milena Delić je podnela ostavku na mesto predsednice Upravnog odbora Rukometnog saveza Srbije, objavljeno je na sajtu RSS. Ona je jutros napustila tu funkciju, a javnost je upoznala saopštenjem o svom potezu. Na ovo mesto je došla u decembru 2020… »
Predsednica RSS podnela neopozivu ostavku: "Srećno vam bilo"

Predsednica RSS podnela neopozivu ostavku: "Srećno vam bilo"

B92 17.07.2024
Doskorašnja predsednica Rukometnog saveza Srbije (RSS) Milena Delić, podnela je ostavku na to mesto. Već posle elektronske sednice u utorak je bilo jasno da je Delić odlučila da podnese ostavku na poziciju koju je držala od decembra 2020.godine… »
Milena Delić podnela ostavku: Slavna rukometašica u svom saopštenju objasnila zašto napušta funkciju predsednice uo RSS

Milena Delić podnela ostavku: Slavna rukometašica u svom saopštenju objasnila zašto napušta funkciju predsednice uo RSS

Večernje novosti 17.07.2024
MILENA Delić je podnela neopozivu ostavku na mesto predsednice Upravnog odbora Rukometnog saveza Srbije. Slavna rukometašica se na ovaj potez odlučila posle jučerašnje elektronske sednice Skupštine RSS i u svom pismu predsedniku Skupštine RSS… »
"Srećno vam bilo!": Rukometni savez Srbije ostao bez predsednice, Milena Delić saopštenjem napustila položaj!

"Srećno vam bilo!": Rukometni savez Srbije ostao bez predsednice, Milena Delić saopštenjem napustila položaj!

Telegraf 17.07.2024
Konačno je kraj i ove sage. Nakon dosta skandala u prošlosti oko Rukometnog saveza Srbije, konačno je došlo i do konkluzije. Jutarnjim saopštenjem je Milena Delić podnela ostavku na mestu predsednika Upravnog odbora Rukometnog saveza Srbije. Milena… »

Vesti dana »