Povezane vesti

Miloš Bojanić imao udes, pa se oglasio: Polomio sam ključnu kost, doktor je rekao da se daća daje za 6 meseci

Miloš Bojanić imao udes, pa se oglasio: Polomio sam ključnu kost, doktor je rekao da se daća daje za 6 meseci

Večernje novosti 17.07.2024
PEVAČ Miloš Bojanić imao je saobraćajni udes pa je progovorio o oporavku i prognozama lekara. Foto: Jutjub printskrin/Directors Guild of America Uprkos povredama koje je doživeo prošle godine, pevač se ne zaustavlja već sam, sa svojim deset… »
"Mišići su otkazali" Miloš Bojanić o posledicama udesa koji je preživeo: Doktor mi je davao šest meseci života!

"Mišići su otkazali" Miloš Bojanić o posledicama udesa koji je preživeo: Doktor mi je davao šest meseci života!

Kurir 17.07.2024
Pevač Miloš Bojanić odlučio je da sam renovira kuću koju poseduje u Crnoj Gori, uprkos lošem zdravstvenom stanju u kom se trenutno nalazi. On je tokom prošle godine prvo preživeo saobraćajnu nezgodu i polomio ključnu kost, a kasnije iste godine… »
Miloš Bojanić otkriva detalje saobraćajne nesreće: Bio sam na motoru, mišići su mi otkazali!

Miloš Bojanić otkriva detalje saobraćajne nesreće: Bio sam na motoru, mišići su mi otkazali!

Svet plus 17.07.2024
Miloš Bojanić, poznati pevač narodne muzike, nedavno je javnosti otkrio šokantne detalje vezane za svoju nedavnu saobraćajnu nesreću i povrede koje je tom prilikom zadobio. Bojanić je prvi put javno progovorio o dramatičnom incidentu koji ga je… »
"Mišići su mi otkazali, doktor je rekao da se daća daje za 6 meseci": Miloš Bojanić otkrio kako se oseća nakon teške…

"Mišići su mi otkazali, doktor je rekao da se daća daje za 6 meseci": Miloš Bojanić otkrio kako se oseća nakon teške…

Blic 17.07.2024
Pevač Miloš Bojanić imao je saobraćajnu nezgodu prošle godine, nakon čega je doživeo i povredu na skijanju, a uprkos narušenom zdravstvenom stanju on je odlučio da sam renovira kuću u Crnoj Gori. Miloš je istakao da smatra da je sada vreme da… »
Bojanić ima veliki problem posle udesa: "Mišići su mi otkazali, doktor je rekao da se daća daje za 6 meseci"

Bojanić ima veliki problem posle udesa: "Mišići su mi otkazali, doktor je rekao da se daća daje za 6 meseci"

Telegraf 17.07.2024
Preporučujemo. Pevač Miloš Bojanić imao je saobraćajnu nezgodu prošle godine, nakon čega mu je bilo ugroženo i zdravstveno stanje zbog povrede na skijanju. Uprkos povredama koje je doživeo prošle godine, pevač se ne zaustavlja već sam, sa… »

Vesti dana »