Povezane vesti

Skandal u CIA: Analitičarka godinama radila kao tajni agent Koreje

Skandal u CIA: Analitičarka godinama radila kao tajni agent Koreje

B92 17.07.2024
Američki tužioci optužili su bivšu radnicu Centralne obaveštajne agencije (CIA) zbog navodnog rada za Južnu Koreju u zamenu za luksuzne poklone, saopštilo je Ministarstvo pravde SAD. Sju Mi Teri, koja je radila za Američku vladu od 2001. do 2011… »
CIA godinama imala "krticu" u svojim redovima: Analitičarka radila kao agent za azijsku državu u zamenu za luksuzne poklone!

CIA godinama imala "krticu" u svojim redovima: Analitičarka radila kao agent za azijsku državu u zamenu za luksuzne poklone!

Kurir 17.07.2024
Američki tužioci optužili su bivšeg radnika Centralne obaveštajne agencije (CIA) zbog navodnog rada za Južnu Koreju u zamenu za luksuzne poklone, saopštilo je Ministarstvo pravde SAD. Sju Mi Teri, koja je radila za američku vladu od 2001. do 2011… »
Bivša analitičarka CIA špijunirala za Južnu Koreju, zauzvrat dobijala skupe torbe

Bivša analitičarka CIA špijunirala za Južnu Koreju, zauzvrat dobijala skupe torbe

NIN 17.07.2024
Bivša CIA analitičarka Su Mi Teri optužena je da je radila kao tajni agent za obaveštajnu službu Južne Koreje u zamenu za luksuzne torbe i skupe večere. Južnokorejski obaveštajci navodno su joj dali torbe marke Botega Veneta i Lui Viton, kaput… »
CIA analitičarki špijuniranje plaćano „Lui Viton” i drugim skupocenim tašnama

CIA analitičarki špijuniranje plaćano „Lui Viton” i drugim skupocenim tašnama

Politika 17.07.2024
Bivša CIA analitičarka optužena da je špijunirala za J.Koreju u zamenu za skupe torbe. NjUJORK – Bivša CIA analitičarka Su Mi Teri optužena je da je radila kao tajni agent za obaveštajnu službu Južne Koreje u zamenu za luksuzne torbe i skupe… »
Bivša službenica CIA optužena da je bila tajni agent južnokorejske obaveštajne službe

Bivša službenica CIA optužena da je bila tajni agent južnokorejske obaveštajne službe

Danas 17.07.2024
Bivša službenica CIA i visoka zvaničnica u Savetu za nacionalnu bezbednost Sju Mi Teri je optužena da je služila kao tajni agent za obaveštajnu službu Južne Koreje, saopštilo je danas američko Ministarstvo pravde. Prema navodima optužnice… »

Vesti dana »