Povezane vesti

Najzad neko da kaže istinu: Brat Anice Lazić konačno otkrio šta misli o njenom izabraniku Ristovskom

Najzad neko da kaže istinu: Brat Anice Lazić konačno otkrio šta misli o njenom izabraniku Ristovskom

Story 17.07.2024
Anica Lazić već dve godine uživa u vezi sa svojim emotivnim partnerom Lazarom Ristovskim. Njihovu ljubav, bez obzira na veliku razliku u godinama, od srca je podržala i Aničina majka, koja pored Anice ima još troje dece. Sada je brat Anice Lazić… »
Devojka Lazara Ristovskog odabrala: Slika s mlađim čovekom uzburkala mreže, glumac ne haje FOTO

Devojka Lazara Ristovskog odabrala: Slika s mlađim čovekom uzburkala mreže, glumac ne haje FOTO

Svet & Skandal 17.07.2024
Devojka Lazara Ristovskog objavila slike s mlađim od Lazara Devojka Lazara Ristovskog Anica Lazić objavila je na društvenim mrežama zajedničku fotografiju sa svojim partnerom i bratom. Intrigantni par trenutno uživa na odmoru u Berlinu, a pridružio… »
Ristovski uživa sa 39 godina mlađom devojkom: Anica pokazala kako se provode i ko im pravi društvo (FOTO)

Ristovski uživa sa 39 godina mlađom devojkom: Anica pokazala kako se provode i ko im pravi društvo (FOTO)

Nova 17.07.2024
Anica Lazić, devojka glumca Lazara Ristovskog (71), objavila je na društvenim mrežama zajedničku fotografiju sa svojim partnerom i bratom. Par trenutno uživa na odmoru u Berlinu, a pridružio im se i Aničin brat Lazar. Njih troje pozirali su sa… »
"Moja dva Lazara": Anica Lazić se slikala sa 39 godina starijim dečkom i bratom - pokazala kako se provode u Berlinu

"Moja dva Lazara": Anica Lazić se slikala sa 39 godina starijim dečkom i bratom - pokazala kako se provode u Berlinu

Blic 17.07.2024
Devojka glumca Lazara Ristovskog (71), Anica Lazić objavila je zajedničku fotografiju sa svojim partnerom i bratom. Naime, Anica i Lazar su trenutno u Berlinu, a izgleda da im društvo pravi i njen brat koji se takođe zove Lazar. - Moja dva Lazara… »

Vesti dana »