Povezane vesti

Obraćanje Ane Brnabić: Prodavali zemlju Rio Tintu, a sad bi da ga isteraju! Političko licemerje bez presedana

Obraćanje Ane Brnabić: Prodavali zemlju Rio Tintu, a sad bi da ga isteraju! Političko licemerje bez presedana

Telegraf 17.07.2024
Brnabić se obratila iz Narodne skupštine. Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić obratila se javnosti. - Hoću pre svega da se zahvalim Đilasu, narodnom poslaniku, za održanu pres konferenciju danas. Čovek je potvrdio svaku reč koju sam ja… »
Konferencijom za medije na konferenciju za medije: Ko je doveo Rio Tinto?

Konferencijom za medije na konferenciju za medije: Ko je doveo Rio Tinto?

Insajder 17.07.2024
O tome ko je doveo Rio TInto u Srbiju bivša i sadašnja vlast žustro debatuju već dva dana u zdanju Doma Narodne Skupštine. Debata se, međutim, ne odvija u skupštinskoj sali već svoje optužbe i argumente iznose u skupštinskom holu na… »
Brnabić poručila Đilasu povodom litijuma: Tako dobroj saradnji sa opozicijom se nisam nadala

Brnabić poručila Đilasu povodom litijuma: Tako dobroj saradnji sa opozicijom se nisam nadala

Danas 17.07.2024
Predsednica Skupštine Ana Brnabić od srca se zahvalila poslaniku SSP Draganu Đilasu na danas održanoj konferenciji jer je, kako kaže, potvrdio svaku izgovorenu njenu izgovorenu reč, rekavši da se tako dobroj saradnji s opozicijom nije nadala… »
Brnabić optužila medije: Protiv Vučića se vodi kampanja pet puta brutalnija od one koja je prethodila ubistvu Đinđića

Brnabić optužila medije: Protiv Vučića se vodi kampanja pet puta brutalnija od one koja je prethodila ubistvu Đinđića

Danas 17.07.2024
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić navela je da se protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića vodi kampanja kao ona koja je prethodila ubistvu premijera Zorana Đinđića – samo pet puta brutalnija. Brnabić je, odgovarajući u holu… »
Ana Brnabić se „bavi“ pitanjem 38.000 potpisa, „atmosfera pet puta gora nego pre ubistva Đinđića“

Ana Brnabić se „bavi“ pitanjem 38.000 potpisa, „atmosfera pet puta gora nego pre ubistva Đinđića“

N1 Info 17.07.2024
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić održala je danas konferenciju za novinare u Skupštini Srbije odmah posle lidera SSP Dragana Đilasa, a tema je bio - litijum. Rekla je da se bavi pitanjem 38.000 potpisa iz peticije o zabrani iskopavanja… »
"Đilas je potvrdio svaku moju reč" Ana Brnabić poručila: Prodali su svoju zemlju, pa se bune! To je licemerje bez presedana

"Đilas je potvrdio svaku moju reč" Ana Brnabić poručila: Prodali su svoju zemlju, pa se bune! To je licemerje bez presedana

Kurir 17.07.2024
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić obratila se javnosti danas iz doma Narodne skupštine. Ona se zahvalila na početku konferencije Draganu Đilasu, koji se danas obratio medijima, i rekla da lepši poklon nije mogla da dobije. - Nije demantovao… »
Brnabić: Đilas je danas potvrdio svaku moju reč; Zašto ste prodavali svoju zemlju? Licemerje bez presedana

Brnabić: Đilas je danas potvrdio svaku moju reč; Zašto ste prodavali svoju zemlju? Licemerje bez presedana

B92 17.07.2024
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić obratila se javnosti u domu Narodne skupštine. Ona se zahvalila na početku konferencije Draganu Đilasu, koji je govorio na konferenciji, i kaže da lepši poklon nije mogla da dobije. "Nije demantovao ništa… »
"Političko licemerje bez presedana" Ana Brnabić: Đilas potvrdio sve moje tvrdnje

"Političko licemerje bez presedana" Ana Brnabić: Đilas potvrdio sve moje tvrdnje

Dnevnik 17.07.2024
BEOGRAD: Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić rekla je danas da je konferencija za medije koju je održao predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas potvrdila sve ono o čemu je govorila s obzirom da on nije demantovao da je Marko Blagojević… »
Đilas: Rio Tinto da pokaže dozvolu za eksploataciju koju je navodno dobio od prethodne vlasti

Đilas: Rio Tinto da pokaže dozvolu za eksploataciju koju je navodno dobio od prethodne vlasti

Radio sto plus 17.07.2024
Đilas je na konferenciji za novinare u Skupštini Srbije kazao da se predsednik Srbije Aleksandar Vučić, predsednica Skupštine Ana Brnabić i ostali na vrhu režima ponašaju kao da su protiv vađenja litijuma samo nekoliko aktivista i on, Dragan… »
Brnabić odgovara Đilasu: Nisam ja njih ni hvalila ni kudila, samo sam stavila istinu na videlo

Brnabić odgovara Đilasu: Nisam ja njih ni hvalila ni kudila, samo sam stavila istinu na videlo

Euronews 17.07.2024
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić je rekla, na konferenciji za novinare u Skupštini Sribje, da je lider stranke slobode i pravde Dragan Đilas danas nije demantovao nijednu stvar koju je ona juče rekla. Ona je rekla da ona ne hvali ni kudi… »
Tviter predsednica Skupštine Ana Brnabić: Mnogo je plaćamo, a ne radi

Tviter predsednica Skupštine Ana Brnabić: Mnogo je plaćamo, a ne radi

Nova 17.07.2024
Saziva konferenciju za novinare da bi odgovorila predsedniku SSP Draganu Đilasu, spinuje atentat na bivšeg američkog predsednika Donalda Trampa tako da javnost gotovo ubedi da je meta bio Aleksandar Vučić, Muniru Subašić diže na nivo inspiratora… »

Vesti dana »