Povezane vesti
Uticajni investitor smatra da bi pobeda Trampa bila dobra vest za tehnološki sektor
Politika 17.07.2024
SAN FRANCISKO – Uticajni investitor i suosnivač jedne od najznačajnih kompanija za rizični kapital (VC) u Silicijumskoj dolini Mark Andrisen smatra da bi pobeda Donalda Trampa na novembarskim predsedničkim izborima bila dobra vest za tehnološki sektor… »
Uticajni investitor smatra da bi pobeda Trampa bila dobra vest za tehnološki sektor
Blic 17.07.2024
Uticajni investitor i suosnivač jedne od najznačajnih kompanija za rizični kapital (VC) u Silicijumskoj dolini Mark Andrisen smatra da bi pobeda Donalda Trampa na novembarskim predsedničkim izborima bila dobra vest za tehnološki sektor Sjedinjenih… »
Vesti dana »

Okupljanja protiv blokada: Kako su izgledala i šta su poruke: Dačić otkrio kada su novi skupovi (foto,video)
Blic pre 3 minutajoš 4 povezane

Vremenska prognoza za četvrtak, 21. avgust: toplo i sunčano vreme, uveče kiša
Beta pre 5 satijoš 3 povezane

U ovoj zemlji studenti mogu da zarade i preko 2.500 evra mesečno za vreme školovanja: Evo i ostalih sa dobrim platama i uslovima
Blic pre 48 minutajoš 1 povezana

Javno tužilaštvo za organizovani kriminal više ne postupa u slučaju zvučni top
Beta pre 5 satijoš 3 povezane