Povezane vesti
Međedović “ispustio” Cicipasa
Radio sto plus 17.07.2024
Novopazarac (122. na ATP listi) je u prvom setu, pored manjih zdravstvenih tegoba, igrao dobro i imao četiri set lopte, ali je Grk, koji je kao 12. igrač sveta postavljen za prvog nosioca, uspeo da taj deo igre reši u svoju korist. U drugom setu je… »
Poraz Međedovića od Cicipasa: Grk mu se nudio, Hamad propustio 4 set lopte, pa glatko izgubio
Telegraf 17.07.2024
Grk na kraju opravdao ulogu favorita. Srpski teniser Hamad Međedović poražen je od Stefanosa Cicipasa u osmini finala turnira u Gštadu u Švajcarskoj sa 7:6, 6:3. Velika je šteta za našeg tenisera, koji će doživeti pad na ATP listi, jer je prošle sezone… »
Vesti dana »
Lokalni izbori 2026. obeleženi incidentima: Glasanje u 10 mesta - podrhtavanje tla ili stanje redovno
BBC News pre 29 minutajoš 49 povezanih
BLOG UŽIVO Građani se organizovali i opkolili SNS prostorije na stadionu u Kuli: Policija brani batinaše sa štanglama od besnog naroda
Nova pre 9 minutajoš 171 povezana
Premijer Slovačke Fico preti da će blokirati naredni evropski paket sankcija Rusiji
N1 Info pre 14 minutajoš 28 povezanih
Peskov: Rusija želi da razvija saradnju sa prijateljima iz Persijskog zaliva
RTV pre 19 minutajoš 28 povezanih
Iran raketirao vojni kuvajtski kamp, ima ranjenih! Američki ambasador: Ne razumem odluku Izraela! (foto/video)
Kurir pre 9 minutajoš 28 povezanih


