Povezane vesti

Baždar se u sedam sekundi predstavio navijačima Saragose

Baždar se u sedam sekundi predstavio navijačima Saragose

Sportske.net 17.07.2024
Preneli smo tokom večeri, i Partizan i Saragosa su, svako na svoj način, ozvaničili transfer 20-godišnjeg napadača Sameda Baždara u redove španskog drugoligaša. Baždar je sa Saragosom potpisao ugovor na pet godina, a Partizan bi nezvanično… »
''Veoma sam srećan...'' Baždar se oprostio od navijača Partizana pa poslao poruku pristalicama Saragose (VIDEO)

''Veoma sam srećan...'' Baždar se oprostio od navijača Partizana pa poslao poruku pristalicama Saragose (VIDEO)

Večernje novosti 17.07.2024
Napadač Partizana - Samed Baždar, od danas je zvanično igrač španskog kluba Real Saragosa. Samed Baždar u dresu FK Partizan / FOTO: FK Partizan On se emotivnim govorom oprostio od Partizana, a sada je imao poruku i za navijače Saragose. Video je… »
Saragosa zbog Baždara ''promenila ime'', a onda i ''progovorila srpski''!

Saragosa zbog Baždara ''promenila ime'', a onda i ''progovorila srpski''!

Sportske.net 17.07.2024
Večeras je i zvanično potvrđeno da je dvadesetogodišnji napadač Partizana Samed Baždar potpisao petogodišnji ugovor sa španskim drugoligašem Saragosom. Sam fudbaler se dirljivom porukom oprostio od kluba čiji je član bio još od svoje trinaeste… »
Cela Saragosa u znaku slova „Ž“: Pogledajte na koji način je Baždar predstavljen u novom klubu! (video)

Cela Saragosa u znaku slova „Ž“: Pogledajte na koji način je Baždar predstavljen u novom klubu! (video)

Hot sport 17.07.2024
Zaragoza postala je Žaragoža Napadač Partizana – Samed Baždar, od danas je zvanično igrač španskog kluba Real Saragosa. On se danas emotivnom porukom oprostio od crno-belog dresa, a sada je predstavljen u svom novom klubu. Španci su to uradili… »

Vesti dana »