Povezane vesti

"Da pokucam na njihova vrata ubili bi me!" Ša i Miona nakon suočavanja sa njenom porodicom: Čemu tolika doza mržnje prema…

"Da pokucam na njihova vrata ubili bi me!" Ša i Miona nakon suočavanja sa njenom porodicom: Čemu tolika doza mržnje prema…

Kurir 18.07.2024
Bivši rijaliti učesnici Miona Jovanović i Nenad Aleksić Ša bili u žiži javnosti tokom učešća, ali i nakon izlaska iz "Elite", kada je Miona odabrala da po napuštanju Bele kuće ne ode sa porodicom kući, već da ode u dom svog dečka, iako su… »
"Pokupila sam svoje stvari i otišla": Miona priznala na čemu su sada Ša i ona, a evo šta se dešavalo u Kragujevcu…

"Pokupila sam svoje stvari i otišla": Miona priznala na čemu su sada Ša i ona, a evo šta se dešavalo u Kragujevcu…

Blic 17.07.2024
Nenad Aleksić Ša i Miona Jovanović su posle "Elite" ostali zajedno, a sad otkrivaju niz privatnih detalja. - Super smo, ne stajemo. Uživamo stvarno, zujimo i završavamo sve što treba. Ona je malo više spavala, ja ne, ustajem mnogo rano - rekao je… »
"Gde da pokucam na vrata, da me ubiju": Ša se nije suočio sa roditeljima Mione Jovanović: "Tolika doza mržnje prema meni…

"Gde da pokucam na vrata, da me ubiju": Ša se nije suočio sa roditeljima Mione Jovanović: "Tolika doza mržnje prema meni…

Blic 17.07.2024
Miona Jovanović i Nenad Aleksić Ša večeras zajedno gostuju u emisiji "Elita narod pita". Miona je tom prilikom otkrila šta se dešavalo kada je bila kod svojih roditelja u Kragujevac. - Dvoumila sam se po izlasku da li da idem kući ili kod Nenada… »

Vesti dana »