Povezane vesti

Gotovo dve trećine demokrata žele da se Bajden povuče, pokazuju ankete: Ostalo je malo vremena da ga ubede

Gotovo dve trećine demokrata žele da se Bajden povuče, pokazuju ankete: Ostalo je malo vremena da ga ubede

Telegraf 18.07.2024
Samo oko tri od 10 demokrata je izuzetno ili vrlo uvereno da Bajden ima mentalne sposobnosti da efikasno služi kao predsednik. Gotovo dve trećine demokrata kaže da predsednik SAD Džo Bajden treba da se povuče iz predsedničke trke i dozvoli svojoj… »
Anketa: Gotovo dvije trećine demokrata želi da Biden povuče kandidaturu

Anketa: Gotovo dvije trećine demokrata želi da Biden povuče kandidaturu

Al Jazeera 18.07.2024
Rezultati naglašavaju izazove s kojima se 81-godišnji predsjednik suočava dok pokušava ušutkati pozive iz vlastite stranke da napusti utrku. Gotovo dvije trećine demokrata u Sjedinjenim Američkim Država smatraju da bi se predsjednik Joe Biden… »
Biden: Ponovo ću proceniti kandidaturu ako mi utvrde zdravstveni problem

Biden: Ponovo ću proceniti kandidaturu ako mi utvrde zdravstveni problem

Bloomberg Adria 18.07.2024
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država (SAD) Joe Biden izjavio je da će ponovo proceniti da li treba da se kandiduje za drugi predsednički mandat, ako mu bude dijagnostikovan neki medicinski problem. Biden je to rekao u intervjuu za medijski portal… »
Bajden: Ponovo ću proceniti svoju kandidaturu ako mi bude utvrđen neki medicinski problem

Bajden: Ponovo ću proceniti svoju kandidaturu ako mi bude utvrđen neki medicinski problem

NIN 18.07.2024
Predsednik SAD Džozef Bajden izjavio je u objavljenoj izjavi da će ponovo proceniti da li treba da se kandiduje za drugi predsednički mandat ako bude mu bude dijagnostikovan neki medicinski problem. Bajden je to izjavio u intervjuu koji je sa njim… »
Anketa AP-a: Dve trećine demokrata smatra da Bajden treba da se povuče iz trke za predsednika

Anketa AP-a: Dve trećine demokrata smatra da Bajden treba da se povuče iz trke za predsednika

Danas 17.07.2024
Skoro dve trećine demokrata smatra da predsednik SAD Džozef Bajden treba da se povuče iz predsedničke trke i da pusti stranku da nominuje drugog kandidata, pokazuje danas objavljena anketa koja oštro saseca Bajednovu tvrdnju, izrečenu nakon loše… »

Vesti dana »