Povezane vesti

Eva Ras: Neumorna borba sa rakom i najveća životna tragedija

Eva Ras: Neumorna borba sa rakom i najveća životna tragedija

Svet plus 18.07.2024
Eva Ras, već 22 godine se bori sa opakom bolesti. Naša Popularna glumica u jednom intervjuu otkriva kako se već više od dve decenije bori sa opakom bolesti, ali je progovorila i o najbolnijoj životnoj tragediji, kada joj je umrla ćerka Kruna. - Od… »
"Mnogi mi govore da lažem jer još nisam umrla": Bolna ispovest naše glumice! Eva Ras se 22 godine bori sa rakom materice…

"Mnogi mi govore da lažem jer još nisam umrla": Bolna ispovest naše glumice! Eva Ras se 22 godine bori sa rakom materice…

Blic 18.07.2024
Naša glumica Eva Ras (82) se već 22 godine bori sa opakom bolešću, rakom materice. Eva Ras je u više navrata pričala na ovu temu, a svojevremeno je u jednom intervjuu otkrila da joj ljudi govore da laže da boluje od raka. - Već 20 godina me leče… »
Eva Ras (83) se već 22 godine bori sa rakom: "Nisam operisana, to je i dalje u meni...", evo šta joj kažu lekari

Eva Ras (83) se već 22 godine bori sa rakom: "Nisam operisana, to je i dalje u meni...", evo šta joj kažu lekari

Blic 17.07.2024
Glumica Eva Ras (82) se već 22 godine bori sa opakom bolešću. Naime, našoj glumici 2002. godine dijagnostikovan je rak, još uvek nije operisana, a lekari joj na pregledu kažu da je sve pod kontrolom i da "miruje". - Od 2002. godine se borim, 11… »

Vesti dana »