Povezane vesti

Artan Hajrizi negirao umešanost u ubistvo: U Nemačkoj sam, ukradena su mi dokumenta

Artan Hajrizi negirao umešanost u ubistvo: U Nemačkoj sam, ukradena su mi dokumenta

Politika 18.07.2024
Artan Hajrizi negirao je da je umešan u ubistvo policajca u Loznici, a za Dukađini je rekao da je u Nemačkoj i da su mu ukradena lična dokumenta. "Ja sam u nemačkoj policiji u Hanoveru, obavestio sam ih da su mi ukrali dokumenta", rekao je Hajrizi za… »
Ko je saučesnik ubice policajca kod Loznice?! Brat zlikovca, Faton Hajrizi ubio ruskog vojnika na Kosovu!

Ko je saučesnik ubice policajca kod Loznice?! Brat zlikovca, Faton Hajrizi ubio ruskog vojnika na Kosovu!

Telegraf 18.07.2024
Artan Hajrizi je na društvenim mrežama objavljivao fotografije sa zastavama UČK i likom Hašima Tačija, kao i fotografiju pored velikog postera sa likom ozloglašenog teroriste Adema Jašarija. Artan Hajrizi, koji je ubio policajca Nikolu Krsmanovića… »
Obrt! Faton Hajrizi je ubica policajca kod Loznice? Evo zašto je označen brat Artan, otac sve potvrdio!

Obrt! Faton Hajrizi je ubica policajca kod Loznice? Evo zašto je označen brat Artan, otac sve potvrdio!

Telegraf 18.07.2024
Mustafa Hajrizi, otac Artana i Fatona Hajrizija potvrdio sve. Albanski mediji prenose da Artan Hajrizi nije ubio policajca kod Loznice, već da je to učinio njegov brat. MUP je u prvom saopštenju naveo da je osumnjičeni za gnusni zločin Artan Hajrizi… »
Osumnjičeni za ubistvo je brat Fatona Hajrizija, begunca koji je pre dve decenije ubio ruskog vojnika na Kosmetu (video)

Osumnjičeni za ubistvo je brat Fatona Hajrizija, begunca koji je pre dve decenije ubio ruskog vojnika na Kosmetu (video)

Politika 18.07.2024
Faton Hajrizi sinoć je imao direktno uključenje u emisiju "Debata plus" na TV Dukađini sa telefona svog brata Artana. Noćas, oko 00.55 časova u Loznici, prilikom kontrole vozila na kontrolnom punktu u Lipničkom Šoru, policijski službenici Stanice… »
Ranjeni policajac svestan i u stabilnom stanju: Ispričao je kako je došlo do napada

Ranjeni policajac svestan i u stabilnom stanju: Ispričao je kako je došlo do napada

N1 Info 18.07.2024
Vjekoslav Ilić, policajac koji je sinoć ranjen u pucnjavi kod Loznice, je u stabilnom stanju i svestan je. On je razgovarao sa pomoćnikom direktora policije Draganom Vasiljevićem, koji je za RTS ispričao kako je došlo do napada. Ističe da je… »
U RS-u potraga za ubicom graničnog policajca

U RS-u potraga za ubicom graničnog policajca

Al Jazeera 18.07.2024
Jedan policajac je ubijen, a drugi teško povrijeđen u pucnjavi u Loznici na zapadu Srbije. Do pucnjave je došlo 55 minuta nakon ponoći. Tokom rutinske kontrole na policijskom punktu u Lipničkom Šoru naoružana osoba ispalila je više metaka na… »
"Došao je ovde i ukrao mi Dokumenta": Albanac čiji je pasoš nađen na mestu ubistva policajca uključio se uživo i okrivio…

"Došao je ovde i ukrao mi Dokumenta": Albanac čiji je pasoš nađen na mestu ubistva policajca uključio se uživo i okrivio…

Kurir 18.07.2024
Artan Hajrizi, čiji je pasoš pronađen u taksiju iz kog je noćas u Loznici pucano na srpske policajce, oglasio se iz Nemačke. U intervjuu za "Lajmi.net" Artan tvrdi se nalazi u Nemačkoj već neko vreme. "Faton je došao ovde i ukrao mi dokumenta"… »
Ubica srpskog policajca brat ozloglašenog albanskog kriminalca! Faton ubio Rusa, 9. Puta bežao iz zatvora: Obožavaju…

Ubica srpskog policajca brat ozloglašenog albanskog kriminalca! Faton ubio Rusa, 9. Puta bežao iz zatvora: Obožavaju…

Kurir 18.07.2024
Artan Hajrizi, koji je ubio policajca Nikolu Krsmanovića sinoć u Loznici, a ranio Vjekoslava I, rođeni je brat Fatona Hajrizija, koji je nedavno pobegao iz zatvora u Smrekovici 6. jula, na KiM. Artan Hajrizi je na društvenim mrežama objavljivao… »
"Za 30 godina u ovu školu nije ušlo bolje dete od Nikole": Otac ubijenog policajca bio sam kad je saznao za smrt sina!

"Za 30 godina u ovu školu nije ušlo bolje dete od Nikole": Otac ubijenog policajca bio sam kad je saznao za smrt sina!

Kurir 18.07.2024
Policajac Nikola Krsmanović (34) ubijen je noćas kada je na njega, dok je bio na dužnosti, pucala osoba za kojom policija i dalje traga, a na licu mesta pronađen je pasoš na ime Hajziri Artan (33), poreklom iz Albanije. Ova tragična vest… »
Kojim povodom je ubica iz Loznice došao u Srbiju? Eksperti: Bio iznenađen rutinskom kontrolom, ubio zbog zahteva da pokaže…

Kojim povodom je ubica iz Loznice došao u Srbiju? Eksperti: Bio iznenađen rutinskom kontrolom, ubio zbog zahteva da pokaže…

Kurir 18.07.2024
Na pripadnike saobraćajne policije sinoć je ispaljeno nekoliko hitaca tokom rutinske kontrole taksi vozila u Loznici. U taksi vozilu nalazili su se strani državljani koji su pucali na saobraćajnu policiju. Hajziri Artan (33) je nakon zaustavljanja… »
"Mogao je da pregazi drinu" Lozničani u šoku posle ubistva mladog policajca: Mislili smo neko se veseli, a onda smo čuli…

"Mogao je da pregazi drinu" Lozničani u šoku posle ubistva mladog policajca: Mislili smo neko se veseli, a onda smo čuli…

Kurir 18.07.2024
Na mestu gde je oko ponoći u Loznici ubijen policajac Nikola Krsmanović (34) danas oko 13 časova nalazile su se jake policijske snage, teren su nadletali dronovi, a iz pravca graničnog prelaza Trbušnica nije bilo moguće proći u pravcu Šapca. Tu su… »
„U policiji sam u Nemačkoj“: Oglasio se Artan Hajrizi o ubistvu policajca u Loznici, tvrdi da mu je brat ukrao dokumente

„U policiji sam u Nemačkoj“: Oglasio se Artan Hajrizi o ubistvu policajca u Loznici, tvrdi da mu je brat ukrao dokumente

Nova 18.07.2024
Artan Hajrizi, koji je osumnjičen za ubistvo srpskog policajca, negirao je da ima veze sa tim događajem. On je za Dukagjini izjavio da se nalazi u Nemačkoj i tvrdi da su mu dokumenti ukradeni. „Ja sam u policiji u Nemačkoj u Hanoveru, obavestio sam… »
Ubica srpskog policajca je brat ozloglašenog albanskog kriminalca! Faton je ubio Rusa, bežao je iz zatvora devet puta i…

Ubica srpskog policajca je brat ozloglašenog albanskog kriminalca! Faton je ubio Rusa, bežao je iz zatvora devet puta i…

Blic 18.07.2024
Kako je potvrđeno za "Blic", Artan Hajrizi, koji je ubio policajca Nikolu Krsmanovića sinoć u Loznici, a ranio Vjekoslava I, brat je Fatona Hajrizija, koji je nedavno pobegao iz zatvora u Smrekovici 6. jula, na KiM. Artan Hajrizi je na društvenim… »
Mediji: Begunac Faton Hajrizi brat osumnjičenog za ubistvo srpskog policajca, zajedno bili u kolima, sa bratovog telefona se…

Mediji: Begunac Faton Hajrizi brat osumnjičenog za ubistvo srpskog policajca, zajedno bili u kolima, sa bratovog telefona se…

Danas 18.07.2024
Artan Hajrizi, koji je osumnjičen za ubistvo srpskog policajca u Loznici, brat je begunca iz kosovskog zatvora Fatona Hajrizija, piše prištinski Indeks onlajn. Faton Hajrizi, koji je pre oko deset dana pobegao iz kosovskog zatvora, kazneno-popravnog… »
Oglasio se osumnjičeni za ubistvo policajca: Tvrdi da mu je brat ukrao dokumente: "u policiji sam" (video)

Oglasio se osumnjičeni za ubistvo policajca: Tvrdi da mu je brat ukrao dokumente: "u policiji sam" (video)

Blic 18.07.2024
Artan Hajrizi, koji je osumnjičen za ubistvo srpskog policajca, negirao je da ima veze sa tim događajem. On je za Dukagjini izjavio da se nalazi u Nemačkoj i tvrdi da su mu dokumenti ukradeni. "Ja sam u policiji u Nemačkoj u Hanoveru, obavestio sam ih… »
Oglasio se Albanac čija su dokumenta nađena na mestu ubistva policajca u Loznici

Oglasio se Albanac čija su dokumenta nađena na mestu ubistva policajca u Loznici

Sputnik 18.07.2024
Artan Hajrizi negirao je da je umešan u ubistvo policajca u Srbiji, a za Dukađini je rekao da je u Nemačkoj i da su mu ukradena lična dokumenta. „Ja sam u nemačkoj policiji u Hanoveru, obavestio sam ih da su mi ukrali dokumenta“, rekao je Hajrizi… »
Oglasio se Albanac čija su dokumenta nađena na mestu ubistva policajca u Loznici

Oglasio se Albanac čija su dokumenta nađena na mestu ubistva policajca u Loznici

Pravda 18.07.2024
Artan Hajrizi negirao je da je umešan u ubistvo policajca u Srbiji, a za Dukađini je rekao da je u Nemačkoj i da su mu ukradena lična dokumenta. „Ja sam u nemačkoj policiji u Hanoveru, obavestio sam ih da su mi ukrali dokumenta“, rekao je Hajrizi… »
Oglasio se osumnjičeni za ubistvo policajca: "Sve je uradio moj brat" VIDEO

Oglasio se osumnjičeni za ubistvo policajca: "Sve je uradio moj brat" VIDEO

B92 18.07.2024
Artan Hajrizi, koji je osumnjičen za ubistvo srpskog policajca, negirao je da ima veze sa tim događajem. On je za Dukagjini izjavio da se nalazi u Nemačkoj i tvrdi da su mu dokumenti ukradeni. "Ja sam u policiji u Nemačkoj u Hanoveru, obavestio sam ih… »
Duge cevi, psi: Policija pod punom opremom pretražuje teren u potrazi za osumnjičenim za ubistvo policajca

Duge cevi, psi: Policija pod punom opremom pretražuje teren u potrazi za osumnjičenim za ubistvo policajca

Telegraf 18.07.2024
Više javno tužilaštvo u Šapcu je saopštilo da je obavljen uviđaj u Loznici gde je, kako se sumnja H.F. ubio jednog policajca, a drugog ranio, kao i da je uhapšen vozač automobila iz kojeg je pucano. Policajci sa dugim cevima i psima, pod punom… »
Potraga za osumnjičenim za ubistvo graničnog policajca i u Srpskoj

Potraga za osumnjičenim za ubistvo graničnog policajca i u Srpskoj

IndeksOnline 18.07.2024
BANJALUKA – Policijski službenici Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske preduzimaju niz mera i radnji u vezi sa potragom za osobam koja je noćas ubila jednog graničnog policajca, pripadnika MUP-a Srbije, a jednog teško ranila. Od samog… »
Objavljena fotografija osumljičenog za ubistvo policajca u Loznici! Potraga za Albancem još traje

Objavljena fotografija osumljičenog za ubistvo policajca u Loznici! Potraga za Albancem još traje

Pravda 18.07.2024
Gotovo svi regionalni mediji objavili su danas vest o ubistvu policajca MUP-a Srbije noćas na kontrolnom punktu u Loznici i objavili fotografiju osumnjičenog za kojim srpska policija intenzivno traga. Napominju da je fotografija iz pasoša izdatog od… »
"Uzeo je Artanov pasoš": Oglasio se otac osumnjičenog za ubistvo policajca u Loznici: Tvrdi da je čovek kojeg traži ceo…

"Uzeo je Artanov pasoš": Oglasio se otac osumnjičenog za ubistvo policajca u Loznici: Tvrdi da je čovek kojeg traži ceo…

Blic 18.07.2024
Mustafa Hajrizi, otac Artana i Fatona Hajrizija, tvrdi za albanski "Nacional" da je Faton Hajziri uzeo pasoš svog brata Artana koji je osumnjičen za ubistvo policajca u Loznici. Kako prenosi Nacional, Mustafa Hajrizi je rekao da je Faton Hajrizi uzeo… »
Srbija: Ubijen granični policajac, drugi teško ranjen, potraga za napadačem, utvrđuje se ko je on

Srbija: Ubijen granični policajac, drugi teško ranjen, potraga za napadačem, utvrđuje se ko je on

Danas 18.07.2024
Srpski granični policajac je ubijen, a drugi teško ranjen tokom rutinske kontrole vozila u Loznici, na zapadu Srbije, potvrdio je Ivica Dačić, ministar unutrašnjih poslova. Do pucnjave je došlo posle ponoći 18. jula kada su službenici granične… »
Ubijen policajac u Loznici! Pronađen pasoš osumnjičenog, traje potraga za njim

Ubijen policajac u Loznici! Pronađen pasoš osumnjičenog, traje potraga za njim

Pravda 18.07.2024
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je noćas u Loznici ubijen jedan policijski službenik, dok je drugi teško ranjen. Jake policijske snage intenzivno tragaju za napadačem. „Noćas, oko 00.55 časova u Loznici, prilikom kontrole… »
Očevici brutalnog ubistva policajca u Loznici "Taksista je sačekao policiju, a ubica je overio policajca na zemlji":

Očevici brutalnog ubistva policajca u Loznici "Taksista je sačekao policiju, a ubica je overio policajca na zemlji":

Dnevnik 18.07.2024
Policajaca Nikolu Krsmanovića (34) ubio je jutros Albanac Hajziri Artan, a njegov kolega Vjekoslav Ilić (50) je teško ranjen na ulazu u grad Loznica, a očevici za Telegraf su opisali kako je izgledao zločin. "Čuo sam sedam do devet pucnjeva… »
Otac Albanaca rešio misteriju: Otkrio ko je pucao na srpske policajce i kako je pasoš jednog od braće napravio pometnju

Otac Albanaca rešio misteriju: Otkrio ko je pucao na srpske policajce i kako je pasoš jednog od braće napravio pometnju

Kurir 18.07.2024
"Faton je bratu ukrao pasoš" - izjavio je otac Fatona i Artana Hajrizija Mustafa Hajrizi za kojim se traga zbog ubistva jednog srpskog policajca u Loznici i ranjavanja drugog. On je za albanske medije rekao da Artan Hajrizi nije na Kosovu, već u… »
Otac osumnjičenog otkrio ko je ubica?

Otac osumnjičenog otkrio ko je ubica?

B92 18.07.2024
Kako pišu "Novosti", tužilac je napad na ubijenog policajca Nikolu Krsmanovića i Vjekoslava Ilića, koji je ranjen u Loznici kada je na njih pucao Albanac s Kosmeta okarakterisao kao teroristički akt. Prema saznanjima Novosti, MUP proverava da li je… »
Poslednje informacije o stanju policajca ranjenog u pucnjavi u Loznici

Poslednje informacije o stanju policajca ranjenog u pucnjavi u Loznici

Telegraf 18.07.2024
Policajac povređen u pucnjavi u Loznici u stabilnom stanju. Policajac Vjekoslav Ilić koji je noćas u lozničku bonicu primljen sa prostrelnim ranama na leđima i ramenu nakon pucnjave, nalazi se u stabilnom je stanju, potvrđeno je za Tanjug… »

Vesti dana »