Povezane vesti

Tadić se povukao iz reprezentacije: "Imam potrebu da poslednji put..."

Tadić se povukao iz reprezentacije: "Imam potrebu da poslednji put..."

B92 18.07.2024
Dušan Tadić oglasio se na Instagramu u vezi sa reprezentativnom karijerom. Vezni igrač je potvrdio da se oprostio od dresa Srbije nakon EURO u Nemačkoj. Tamo je javno kritikovao odluku selektora Dragana Stojkovića što je kao rezerva počeo prvi meč… »
Tadić se oprostio od dresa Srbije: "Ostajem pri svom stavu, biću ponovo tu!"

Tadić se oprostio od dresa Srbije: "Ostajem pri svom stavu, biću ponovo tu!"

Sportske.net 18.07.2024
Dosadašnji kapiten reprezentacije Srbije Dušan Tadić potvrdio je da se oprostio od dresa nacionalnog tima u svom obraćanju javnosti na društvenim mrežama. Saopštenje Tadića prenosimo u celosti: "Želim da se obratim svim ljubiteljima fudbala ovim… »
Oglasio se dušan Tadić o kraju reprezentativne karijere: Stoji iza svojih reči iz Nemačke!

Oglasio se dušan Tadić o kraju reprezentativne karijere: Stoji iza svojih reči iz Nemačke!

Hot sport 18.07.2024
Kapiten pojasnio svoju odluku o kraju reprezentativne karijere. Fudbalska reprezentacija Srbije doživela je veliki potres nakon što je objavljena vest da će reprezentacija igrati bez svog dugogodišnjeg kapitena Dušana Tadića. Prema nezvaničnim… »
Dušan Tadić se oprostio od dresa Srbije

Dušan Tadić se oprostio od dresa Srbije

Vesti online 18.07.2024
Dosadašnji kapiten fudbalske reprezentacije Srbije Dušan Tadić odlučio je da se povuče iz državnog tima. Tu odluku potvrdio je saopštenjem na društvenim mrežama. Tadić je ovako verovatno preduhitrio selektora Dragana Stojkovića jer je… »
Tadić: Opraštam se od reprezentacije Srbije!

Tadić: Opraštam se od reprezentacije Srbije!

Sport klub 18.07.2024
Kapiten reprezentacije Srbije Dušan Tadić odlučio je da se oprosti od nacionalnog tima. On je ovu odluku saopštio na svom zvaničnom profilu na Instagramu, uz to isticajući koliko mu znači nacionalni dres. Njegovo saopštenje vam prenosimo u… »
Dušan Tadić se zvanično oglasio: Napuštam reprezentaciju, ona ja za mene uvek bila ljubav, da objsnim poslednji put...

Dušan Tadić se zvanično oglasio: Napuštam reprezentaciju, ona ja za mene uvek bila ljubav, da objsnim poslednji put...

Dnevnik 18.07.2024
Kapiten Srbije Dušan Tadić oglasio se saopštenjem na Instagramu u kojem je potvrdio da neće više igrati za reprezentaciju. On je poželeo da objasni šta je sve prethodilo ovoj odluci, kao i kako vidi dešavanjea na EP u Nemačkoj. - Želim da se… »

Vesti dana »