Povezane vesti

Dušan Tadić se zvanično oprostio od reprezentacije Srbije: Nisam imao nameru nikoga da uvredim! (FOTO)

Dušan Tadić se zvanično oprostio od reprezentacije Srbije: Nisam imao nameru nikoga da uvredim! (FOTO)

Svet plus 18.07.2024
Dušan Tadić, zvaničnim saopštenjem na društvenoj mreži Instagram, oprostio se od fudbalske reprezentacije Srbije. Fudbalska reprezentacija Srbije, dobiće novog kapitena, jer se Dušan Tadić, nakon kraha na EURO 2024 i zvanično oprostio od… »
Tadić se oglasio i potvrdio da napušta reprezentaciju: "Verujem da ću jednog dana opet biti tu"

Tadić se oglasio i potvrdio da napušta reprezentaciju: "Verujem da ću jednog dana opet biti tu"

Telegraf 18.07.2024
Oglasio se kapiten, koji očigledno ne želi da nosi dres sa nacionalnim grbom dok je selektor Dragan Stojković. Kapiten Srbije Dušan Tadić oglasio se saopštenjem na Instagramu u kojem je potvrdio da neće više igrati za reprezentaciju, čime je… »
Džajić za SK o Tadiću: Bez razloga za radikalnu odluku…

Džajić za SK o Tadiću: Bez razloga za radikalnu odluku…

Sport klub 18.07.2024
Predsednika Fudbalskog saveza Srbije, Dragana Džajića, nije zateklo otvoreno pismo Dušana Tadića. Nekoliko sati uoči objavljivanja u javnosti, kapiten je predsedniku saopštio konačnu odluku o povlačenju iz državnog tima. Potvrdio je to Dragan… »
Džajić progovorio o Tadiću: "Žalim što se priča završava na neslavan način"

Džajić progovorio o Tadiću: "Žalim što se priča završava na neslavan način"

B92 18.07.2024
Predsednik Fudbalskog saveza Srbije (FSS) Dragan Džajić oglasio se posle odluke dušana Tadića da više ne igra za nacionalni tim. "Jutros sam razgovarao sa Tadićem i dobio najavu o zvaničnom odlasku iz reprezentacije. Žalim zbog svega, da je u… »
Kapiten Tadić se oprostio od reprezentacije: Rekordi me nikad nisu zanimali, a kapitenska traka je donela posebnu odgovornost…

Kapiten Tadić se oprostio od reprezentacije: Rekordi me nikad nisu zanimali, a kapitenska traka je donela posebnu odgovornost…

Sportski žurnal 18.07.2024
Reprezentacija je za mene uvek bila ljubav. Ljubav prema državi, ljubav prema narodu, ljubav prema igri, takmičenju, druženju... Dušan Tadić (35) se putem društvenih mreža obratio javnosti i objavio kraj reprezentativne karijere. „Želim da se… »
Rekao zbogom "orlovima": Dušan Tadić se oglasio emotivnom porukom (foto)

Rekao zbogom "orlovima": Dušan Tadić se oglasio emotivnom porukom (foto)

Večernje novosti 18.07.2024
Srpski fudbaler Dušan Tadić više neće igrati za reprezentaciju Srbije. Ono što je ranije bilo nagađanje, sada je dobilo i svoje ozvaničenje - kapiten se povukao iz nacionalnog tima. FOTO: M. Vukadinović - Želim da se obratim svim ljubiteljima… »
Dušan Tadić objavio da više neće igrati za reprezentaciju: Neka struka i javnost procene da li bih bio koristan

Dušan Tadić objavio da više neće igrati za reprezentaciju: Neka struka i javnost procene da li bih bio koristan

Danas 18.07.2024
Kapiten fudbalske reprezentacije Srbije Dušan Tadić više neće nastupati za nacionalni tim. O tome se, posle razgovora s predsednikom Fudbalskog saveza Srbije Draganom Džajićem i direktorima Nenadom Bjekovićem i Stevanom Stojanovićem, izjasnio i u… »
Tadić se i povukao iz reprezentacije: Srbija je za mene ljubav, neka struka proceni da li sam potreban

Tadić se i povukao iz reprezentacije: Srbija je za mene ljubav, neka struka proceni da li sam potreban

Euronews 18.07.2024
Posle UEFA EURO, a i tokom njega bilo je jasno da Dušan Tadić neće više igrati za selekciju Srbije. Ono što se šuškalo danas je dobilo i zvanični epilog u vidu pismene objave kapitena selekcije Srbije koji je rekorder sa 11q mečeva, 29 golova i… »

Vesti dana »