Povezane vesti

"Nećemo biti deo izvršne vlasti": Bastać: Dobio sam podršku Šapića za razvoj Starog grada

"Nećemo biti deo izvršne vlasti": Bastać: Dobio sam podršku Šapića za razvoj Starog grada

Blic 18.07.2024
Predsednik Skupštine Gradske opštine Stari grad Marko Bastać rekao je danas, posle sastanka sa gradonačelnikom Beograda Aleksandrom Šapićem, da je dobio potvrdu i podršku za sprovođenje 12 programskih načela koja predviđaju kako ta opština… »
Bastać: Dobio sam podršku Šapića za razvoj Starog grada, nećemo biti deo izvršne vlast

Bastać: Dobio sam podršku Šapića za razvoj Starog grada, nećemo biti deo izvršne vlast

Insajder 18.07.2024
Predsednik Skupštine Gradske opštine Stari grad Marko Bastać rekao je u četvrtak 18. jula posle sastanka sa gradonačelnikom Beograda Aleksandrom Šapićem da je dobio potvrdu i podršku za sprovođenje 12 programskih načela koja predviđaju kako ta… »
Bastać saopštio da se dogovorio sa Šapićem oko Starog grada

Bastać saopštio da se dogovorio sa Šapićem oko Starog grada

Nova 18.07.2024
Aleksandar Šapić, gradonačelnik Beograda i potpredsednik Srpske napredne stranke, i Marko Bastać, predsednik Skupštine beogradske opštine Stari grad i nosilac liste "Čuvari Starog grada" održali su danas sastanak nakon koga se Bastać obratio… »
Bastać nakon sastanka sa Šapićem: Dobili smo podršku za razvoj Starog grada, nećemo biti deo izvršne vlast

Bastać nakon sastanka sa Šapićem: Dobili smo podršku za razvoj Starog grada, nećemo biti deo izvršne vlast

Euronews 18.07.2024
Predsednik Skupštine Gradske opštine Stari grad Marko Bastać rekao je posle sastanka sa gradonačelnikom Beograda Aleksandrom Šapićem da je dobio potvrdu i podršku za sprovođenje 12 programskih načela koja predviđaju kako ta opština treba da se… »
Bastać nakon sastanka sa šapićem: Dobio sam garancije da će naša programska načela biti sprovedena, nećemo biti deo…

Bastać nakon sastanka sa šapićem: Dobio sam garancije da će naša programska načela biti sprovedena, nećemo biti deo…

Kurir 18.07.2024
Aleksandar Šapić, gradonačelnik Beograda i potpredsednik Srpske napredne stranke, i Marko Bastać, predsednik Skupštine beogradske opštine Stari grad i nosilac liste "Čuvari Starog grada" održali su danas sastanak nakon koga se Bastać obratio… »

Vesti dana »