Povezane vesti

Pešić: Ne vidim kraj svoje trenerske karijere

Pešić: Ne vidim kraj svoje trenerske karijere

Sportski žurnal 18.07.2024
Nemački mediji navode da bi selektor Srbije mogao da preuzme Bajern. U jeku priprema za Olimpijske igre iz nemačkih medija stižu najave da bi Svetislav Pešić mogao da preuzme Bajern iz Minhena čiji je generalni direktor sin iskusnog stratega - Marko… »
Pešić: "Spreman sam, ali Marko još uvek okleva"

Pešić: "Spreman sam, ali Marko još uvek okleva"

B92 18.07.2024
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić kaže da još uvek ne planira da završi trenersku karijeru. On je u intervjuu za "Bild" spomenuo i sina Marka, koji radi u minhenskom Bajernu. Pešić je u tom klubu radio od 2012. do 2016… »
"Nisam još za penziju" Svetislav Pešić najavio povratak u Evroligu: Čekam poziv, još uvek oklevaju

"Nisam još za penziju" Svetislav Pešić najavio povratak u Evroligu: Čekam poziv, još uvek oklevaju

Večernje novosti 18.07.2024
KOŠARKAŠKA reprezentacija Srbije u završnim je pripremama za Olimpijske igre, a Svetislav Pešić je nemačkim medijima govorio o novim izazovima. FOTO: FIBA.Basketball Iako se Srbija priprema za Pariz 2024, "Bild" je Pešića pitao - šta posle? -… »
Pešić bi preko Bajerna nazad u klupsku košarku: Nisam još za penziju, čekam da me sin pozove, ali on okleva

Pešić bi preko Bajerna nazad u klupsku košarku: Nisam još za penziju, čekam da me sin pozove, ali on okleva

Danas 18.07.2024
Nagađanja da če selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić (74) da preuzme Dubai i povede ga u ABA ligu sledeće sezone nisu se obistinila, ali proslavljeni trener ima želju da se vrati u klupsku košarku. Poslednji put, pre povratka… »
Pešić: Nisam još za penziju, čekam poziv sina

Pešić: Nisam još za penziju, čekam poziv sina

Sport klub 18.07.2024
Šef stručnog štaba košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić zainteresovan je da ponovo postane trener Bajerna, tvrdi nemački Bild. Bavarci su nedavno ostali bez trenera, pošto je klub zbog porodičnih razloga napustio španski strateg… »
Kari Pešić želi trenersko mesto u evroligi: ‘Čekam Markov poziv!’

Kari Pešić želi trenersko mesto u evroligi: ‘Čekam Markov poziv!’

Hot sport 18.07.2024
Veruje u sve što radi. Selektor reprezentacije Srbije – Svetislav Kari Pešić iako je u poznim godinama svoje karijere, nema nameru da se povuče iz posla. On je otkrio da bi se rado odazvao pozivu minhenskog Bajerna, u slučaju da ga sin pozove: –… »

Vesti dana »