Povezane vesti

Goran Stevanović deluje optimistično: Izjava trenera Napretka pred duel sa Partizanom!

Goran Stevanović deluje optimistično: Izjava trenera Napretka pred duel sa Partizanom!

Hot sport 18.07.2024
Meč se igra u petak od 21 čas, na stadionu u Humskoj ulici. Fudbaleri Napretka i Partizana će se suočiti u prvom kolu Superlige Srbije, a Kruševljani će biti domaćini crno-belima na stadionu u Humskoj zbog renoviranja svog terena. Ekipa iz… »
Stevanović pred Partizan: ''To nam daje samopouzdanje...''

Stevanović pred Partizan: ''To nam daje samopouzdanje...''

Večernje novosti 18.07.2024
Fudbaleri Partizana će u okviru 1. kola Superlige Srbije odmeriti snage sa Napretkom, a pomenuti duel igraće se na stadionu u Humskoj iako su kruševljani u ovom susretu ''domaćini''. FOTO: Nebojša Paraušić Pred ovaj meč svoje utiske izneo je… »
Aleksandar Stanojević pred start Superlige: Ovo sutra mi je život, ne Dinamo

Aleksandar Stanojević pred start Superlige: Ovo sutra mi je život, ne Dinamo

Danas 18.07.2024
Duelom protiv Napretka iz Kruševca, fudbaleri Partizana u petak započinju novu sezonu u Superligi Srbije (21.00). Na opšte iznenađenje navijača, Aleksandar Stanojević je ovoga leta odlučio da treći put sedne na klupu crno-belih. Kako je i sam… »
Stanojević poručio pred start Supelige: Ne znam kako ćemo izgledati, ne razmišljamo o Dinamu

Stanojević poručio pred start Supelige: Ne znam kako ćemo izgledati, ne razmišljamo o Dinamu

Nova 18.07.2024
Fudbaleri Partizana u petak od 21.00 igraju meč prvog kola Superlige srbije na gostovanju Napretku iz Kruševca, na svom stadionu u Humskoj. Aleksandar Stanojević obratio se javnosti uoči starta turnira. „Znam šta hoćemo, znam kakva nam je… »
Stanojević ne razmišlja o dinamu: „Sutra mi je život, totalno sam posvećen ovome!“ (video)

Stanojević ne razmišlja o dinamu: „Sutra mi je život, totalno sam posvećen ovome!“ (video)

Hot sport 18.07.2024
Partizan će pre duela sa Ukrajincima odmeriti snage sa kruševačkim Napretkom Aleksandar Stanojević se sprema za svoj treći mandat na klupi Partizana, počevši sa žestokim fokusom na prvi zvanični meč sezone protiv Napretka, koji će se odigrati u… »
Stanojević pred Napredak: Meni je sutra život (video)

Stanojević pred Napredak: Meni je sutra život (video)

Sportski žurnal 18.07.2024
Stanojević je rekao i da mladi napadač Dušan Jovanović "neće ići na pozajmicu" i da će konkurisati za ekipu. Trener Partizana Aleksandar Stanojević izjavio je pred duel sa Kruševljanima: - Napredak je ozbiljna ekipa sa ozbiljnim trenerom. Igraju… »
Stanojević odgovorio biniću: Ovako je trener Partizana odgovorio na prozivke Zvezdine legende! (video)

Stanojević odgovorio biniću: Ovako je trener Partizana odgovorio na prozivke Zvezdine legende! (video)

Hot sport 18.07.2024
Binić je veliku prašinu podigao komentarom na račun Stanojevića Trener Partizana Aleksandar Stanojević održao je konferenciju za medije pred početak nove sezone Superlige, najavljujući duel sa Napretkom koji se igra u petak od 21.00 u Humskoj… »
Stanojević pred premijeru: Biće lepo uz podršku Juga

Stanojević pred premijeru: Biće lepo uz podršku Juga

Sport klub 18.07.2024
Pred Partizanom je prva utakmica novog prvenstva protiv Napretka, a crno-beli će u petak od 21.00 gostovati na svom stadionu. Trener crno-belih, Aleksandar Stanojević, sutra će debitovati u zvaničnom meču trećeg mandata na klupi Partizana, i to sa… »
Stanojević: "Kasnimo u nekim stvarima, svaki igrač mašta da trči ka jugu!"

Stanojević: "Kasnimo u nekim stvarima, svaki igrač mašta da trči ka jugu!"

Sportske.net 18.07.2024
Partizan gostuje u svojoj kući u utakmici protiv Napretka u okviru prvog kola Super lige Srbije, a trener Aleksandar Stanojević je istakao da zna kojih 11 će početi tu utakmicu. "Naravno, imam jasnu sliku ko će početi, ko će ući, plan cele… »
Stanojević pred početak Superlige: "Meni je sutra život"

Stanojević pred početak Superlige: "Meni je sutra život"

B92 18.07.2024
Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević izjavio je pred duel sa Napretkom da je Napredak ozbiljna ekipa sa ozbiljnim trenerom, i da je to ekipa koja igra dobar fudbal. "Napredak je ozbiljna ekipa sa ozbiljnim trenerom. Igraju dobar fudbal i ne… »
Trener Partizana Aleksandar Stanojević pred start Superlige: Sutra mi je život, ne mislim na Dinamo Kijev

Trener Partizana Aleksandar Stanojević pred start Superlige: Sutra mi je život, ne mislim na Dinamo Kijev

Dnevnik 18.07.2024
Znam šta hoćemo, znam kakva nam je strategija, a kako ćemo izgledati ne znam, jer nismo imali dovoljan broj zajedničkih treninga da bismo došli do sinhronizacije u svakom smislu te reči, rekao je novi-stari trener fudbalera Partizana Aleksandar… »
Stanojević Pred napredak: ''Gledali smo ih na pripremama u Sloveniji, imamo neku sliku...''

Stanojević Pred napredak: ''Gledali smo ih na pripremama u Sloveniji, imamo neku sliku...''

Večernje novosti 18.07.2024
Fudbaleri Partizana će u okviru 1. kola Superlige Srbije odmeriti snage sa Napretkom, a pomenuti duel igraće se na stadionu u Humskoj iako su kruševljani u ovom susretu ''domaćini''. FOTO: FK Partizan Pred meč sa Kruševljanima za medije je govorio… »

Vesti dana »