Povezane vesti

Tramp se vraća; Lara Tramp: Amerikanci bi mogli večeras da vide drugačiju verziju

Tramp se vraća; Lara Tramp: Amerikanci bi mogli večeras da vide drugačiju verziju

B92 18.07.2024
Kopredsedavajuća Republikanskog nacionalnog komiteta Lara Tramp izjavila je danas da bi Amerikanci mogli da vide "drugačiju verziju" bivšeg predsednika Donalda Trampa u njegovom govoru večeras nakon atentata u subotu. "Mislim da ćete možda večeras… »
Lara Tramp: Amerikanci bi mogli večeras da vide drugačiju verziju Donalda Trampa

Lara Tramp: Amerikanci bi mogli večeras da vide drugačiju verziju Donalda Trampa

Politika 18.07.2024
NjUJORK – Kopredsedavajuća Republikanskog nacionalnog komiteta Lara Tramp izjavila je danas da bi Amerikanci mogli da vide "drugačiju verziju" bivšeg predsednika Donalda Trampa u njegovom govoru večeras nakon atentata u subotu. "Mislim da ćete… »
Lara Tramp: Amerikanci bi večeras mogli da vide drugačiju verziju Donalda Trampa

Lara Tramp: Amerikanci bi večeras mogli da vide drugačiju verziju Donalda Trampa

Euronews 18.07.2024
Kopredsedavajuća Republikanskog nacionalnog komiteta Lara Tramp izjavila je danas da bi Amerikanci mogli da vide "drugačiju verziju" bivšeg predsednika Donalda Trampa u njegovom govoru večeras nakon atentata u subotu. "Mislim da ćete možda… »

Vesti dana »