Povezane vesti

Tramp prihvatio nominaciju: Kandidujem se za predsednika čitave Amerike, a ne njenog dela

Tramp prihvatio nominaciju: Kandidujem se za predsednika čitave Amerike, a ne njenog dela

Glas Amerike 19.07.2024
Milovki — “Pobedićemo”, bila je poruka Donalda Trampa na zaključenju republikanske nacionalne konvencije tokom koje je prihvatio stranačku predsedničku nominaciju uoči izbora 5. novembra. "Veoma brzo ćemo Ameriku ponovo učiniti velikom"… »
"Čuo sam glasni fijuk": Tramp opisao kako je preživio atentat: Osetio sam da me je nešto jako, jako udarilo u desno uho

"Čuo sam glasni fijuk": Tramp opisao kako je preživio atentat: Osetio sam da me je nešto jako, jako udarilo u desno uho

Blic 19.07.2024
Bivši predsednik SAD Donald Tramp opisao je kako je za dlaku preživeo atentat, govoreći pred oduševljenom publikom na republikanskoj nacionalnoj konvenciji u Milvokiju gde je prihvatio nominaciju za kandidata na predsedničkim izborima. Tramp je u… »
Donald Tramp govorio tiho, nosio zavoj na uhu, pa zvanično prihvatio kandidaturu: "Ne bi trebalo da budem ovde večeras"

Donald Tramp govorio tiho, nosio zavoj na uhu, pa zvanično prihvatio kandidaturu: "Ne bi trebalo da budem ovde večeras"

Blic 19.07.2024
Bivši predsednik SAD Donald Tramp zvanično je na konvenciji Republikanske stranke prihvatio nominaciju za kandidata na predsedničkim izborima, ističući da se kandiduje da bude predsednik čitave Amerike, a ne samo polovine zemlje. Tramp je opisao… »
Trump otkrio svoju viziju imigracije i ratova u Gazi i Ukrajini

Trump otkrio svoju viziju imigracije i ratova u Gazi i Ukrajini

Al Jazeera 19.07.2024
Trump je obećao i da će okončati svaku međunarodnu krizu koju je napravila trenutna administracija, uključujući užasan rat između Rusije i Ukrajine. Bivši američki predsjednik Donald Trump obećao je kandidaturu za „predsjednika cijele… »
Trump: Kandidiram se da budem predsjednik cijele Amerike, a ne polovine

Trump: Kandidiram se da budem predsjednik cijele Amerike, a ne polovine

Al Jazeera 19.07.2024
Bivši predsjednik imao je neuobičajeno pomirljiv ton u uvodnim trenucima govora, kada je formalno prihvatio predsjedničku nominaciju stranke. Donald Trump prihvatio je u četvrtak republikansku predsjedničku nominaciju pred oduševljenom publikom od… »
Tramp prihvatio nominaciju: Bog je bio na mojoj strani

Tramp prihvatio nominaciju: Bog je bio na mojoj strani

Politika 19.07.2024
Bivši predsednik SAD Donald Tramp zvanično je na konvenciji Republikanske stranke prihvatio nominaciju za kandidata na predsedničkim izborima, ističući da se kandiduje da bude predsednik čitave Amerike, a ne samo polovine zemlje. Tramp, koji je… »
Tramp zvanično prihvatio nominaciju: Kandidujem se da budem predsednik cele Amerike

Tramp zvanično prihvatio nominaciju: Kandidujem se da budem predsednik cele Amerike

Vesti online 19.07.2024
Bivši predsednik SAD Donald Tramp zvanično je na konvenciji Republikanske stranke prihvatio nominaciju za kandidata na predsedničkim izborima, ističući da se kandiduje da bude predsednik čitave Amerike, a ne samo polovine zemlje. Tramp, koji je… »
Tramp sprema Ameriku za treći svetski rat? Najavio gradnju gvozdene kupole! - "Da nijedan neprijatelj ne može da nas pogodi!"

Tramp sprema Ameriku za treći svetski rat? Najavio gradnju gvozdene kupole! - "Da nijedan neprijatelj ne može da nas pogodi!"

Kurir 19.07.2024
Donald Tramp, bivši američki predsednik, zvanično je prihvatio stranačku nominaciju za Belu kuću na završnoj večeri Republikanske nacionalne konvencije u Milvokiju, a pri kraju govora od sat i po vremena najavio je PVO sistem koji će braniti SAD… »
Tramp zvanično prihvatio nominaciju: Kandidujem se da budem predsednik cele Amerike

Tramp zvanično prihvatio nominaciju: Kandidujem se da budem predsednik cele Amerike

Euronews 19.07.2024
Bivši predsednik SAD Donald Tramp zvanično je na konvenciji Republikanske stranke prihvatio nominaciju za kandidata na predsedničkim izborima, ističući da se kandiduje da bude predsednik čitave Amerike, a ne samo polovine zemlje. Tramp, koji je… »
Tramp uz Melaniju i porodicu u Milvokiju: Ne bi trebalo da sam živ, Bog me je spasio

Tramp uz Melaniju i porodicu u Milvokiju: Ne bi trebalo da sam živ, Bog me je spasio

Nedeljnik 19.07.2024
Bivši predsednik SAD Donald Tramp i zvanično je prihvatio nominaciju Republikanske stranke za predsedničkog kandidata, čime je završena Rupublikanska nacionalna konvencija u Milvokiju. Pobedićemo i učiniti našu zemlju ponovo velikom, poručio je… »
Tramp opisao kako je za dlaku preživeo atentat, pa napao Bajdena: „On će pokrenuti Treći svetski rat“

Tramp opisao kako je za dlaku preživeo atentat, pa napao Bajdena: „On će pokrenuti Treći svetski rat“

Nova 19.07.2024
Donald Tramp prihvatio je republikansku predsedničku nominaciju pred oduševljenom publikom od hiljade ljudi na Nacionalnoj konvenciji Republikanaca u Milvokiju u svom prvom govoru nakon atentata. „Kandidujem se da budem predsednik cele Amerike, a ne… »
Tramp zvanično prihvatio predsedničku nominaciju Republikanaca: „Ojačaćemo vojsku, okončati rat u Ukrajini“

Tramp zvanično prihvatio predsedničku nominaciju Republikanaca: „Ojačaćemo vojsku, okončati rat u Ukrajini“

Danas 19.07.2024
Bivši predsednik SAD Donald Tramp prihvatio je sinoć predsedničku nominaciju Republikanske stranke za izbore 5. novembra na zaključenju nacionalne konvencije u Milvokiju i izjavio da će pobediti. „Veoma brzo ćemo ponovo Ameriku učiniti… »
Trump prihvatio nominaciju: Kandidujem se za predsjednika cijele Amerike, a ne polovine

Trump prihvatio nominaciju: Kandidujem se za predsjednika cijele Amerike, a ne polovine

Slobodna Evropa 19.07.2024
"Pobijedit ćemo", bila je poruka Donalda Trumpa na zaključenju republikanske nacionalne konvencije na kojoj je prihvatio stranačku predsjedničku nominaciju uoči izbora 5. novembra. "Veoma brzo ćemo Ameriku ponovo učiniti velikom", poručio je… »
"Bajden će započeti Treći svetski rat" VIDEO

"Bajden će započeti Treći svetski rat" VIDEO

B92 19.07.2024
Dolad Tramp je prihvatio republikansku predsedničku nominaciju pred oduševljenom masom hiljada na Republičkoj nacionalnoj konvenciji u Milvokiju u svom prvom govoru od pokušaja atentata. Govor je, prenosi Bi-Bi-Si, trajao više od sat i po i bio je… »
Tramp zvanično prihvatio predsedničku nominaciju Republikanaca za izbore u novembru

Tramp zvanično prihvatio predsedničku nominaciju Republikanaca za izbore u novembru

NIN 19.07.2024
Bivši predsednik SAD Donald Tramp prihvatio je predsedničku nominaciju Republikanske stranke za izbore 5. novembra na zaključenju nacionalne konvencije u Milvokiju i izjavio da će pobediti. "Veoma brzo ćemo ponovo Ameriku učiniti velikom", poručio… »
"Ovo ću vam reći samo jednom": Tramp prihvatio republikansku nominaciju za predsednika i ispričao kako ga je bog spasio…

"Ovo ću vam reći samo jednom": Tramp prihvatio republikansku nominaciju za predsednika i ispričao kako ga je bog spasio…

Kurir 19.07.2024
Donald Tramp, bivši američki predsednik, zvanično je prihvatio stranačku nominaciju za Belu kuću na završnoj večeri Republikanske nacionalne konvencije u Milvokiju. Na početku obraćanja pristalicama u najvećem gradu savezne države Viskonsin… »
Tramp zvanično prihvatio predsedničku nominaciju Republikanaca za izbore u novembru

Tramp zvanično prihvatio predsedničku nominaciju Republikanaca za izbore u novembru

Novi magazin 19.07.2024
Bivši predsednik SAD Donald Tramp prihvatio je sinoć predsedničku nominaciju Republikanske stranke za izbore 5. novembra na zaključenju nacionalne konvencije u Milvokiju i izjavio da će pobediti. "Veoma brzo ćemo ponovo Ameriku učiniti velikom"… »
Tramp zvanično prihvatio predsedničku nominaciju: „Veoma brzo ćemo ponovo Ameriku učiniti velikom“

Tramp zvanično prihvatio predsedničku nominaciju: „Veoma brzo ćemo ponovo Ameriku učiniti velikom“

N1 Info 19.07.2024
Bivši predsednik SAD Donald Tramp prihvatio je sinoć predsedničku nominaciju Republikanske stranke za izbore 5. novembra na zaključenju nacionalne konvencije u Milvokiju i izjavio da će pobediti. „Veoma brzo ćemo ponovo Ameriku učiniti… »
Tramp zvanično prihvatio predsedničku nominaciju za izbore u novembru: Pobediću

Tramp zvanično prihvatio predsedničku nominaciju za izbore u novembru: Pobediću

Radio 021 19.07.2024
Bivši predsednik SAD Donald Tramp prihvatio je sinoć predsedničku nominaciju Republikanske stranke za izbore 5. novembra na zaključenju nacionalne konvencije u Milvokiju i izjavio da će pobediti. "Veoma brzo ćemo ponovo Ameriku učiniti velikom"… »
Tramp zvanično prihvatio nominaciju: Kandidujem se da budem predsednik cele Amerike

Tramp zvanično prihvatio nominaciju: Kandidujem se da budem predsednik cele Amerike

Insajder 19.07.2024
Bivši predsednik SAD Donald Tramp zvanično je na konvenciji Republikanske stranke prihvatio nominaciju za kandidata na predsedničkim izborima, ističući da se kandiduje da bude predsednik čitave Amerike, a ne samo polovine zemlje. Tramp, koji je… »
Zvanično: Tramp prihvatio nominaciju

Zvanično: Tramp prihvatio nominaciju

B92 19.07.2024
Bivši predsednik SAD Donald Tramp zvanično je na konvenciji Republikanske stranke prihvatio nominaciju za kandidata na predsedničkim izborima, ističući da se kandiduje da bude predsednik čitave Amerike, a ne samo polovine zemlje. Tramp, koji je… »
Tramp uz Melaniju i porodicu u Milvokiju: Ne bi trebalo da sam živ, Bog me je spasio

Tramp uz Melaniju i porodicu u Milvokiju: Ne bi trebalo da sam živ, Bog me je spasio

RTS 19.07.2024
Bivši predsednik SAD Donald Tramp i zvanično je prihvatio nominaciju Republikanske stranke za predsedničkog kandidata, čime je završena Rupublikanska nacionalna konvencija u Milvokiju. Pobedićemo i učiniti našu zemlju ponovo velikom, poručio je… »
Tramp zvanično prihvatio nominaciju: Kandidujem se da budem predsednik cele Amerike

Tramp zvanično prihvatio nominaciju: Kandidujem se da budem predsednik cele Amerike

RTV 19.07.2024
MILVOKI - Bivši predsednik SAD Donald Tramp zvanično je na konvenciji Republikanske stranke prihvatio nominaciju za kandidata na predsedničkim izborima, ističući da se kandiduje da bude predsednik čitave Amerike, a ne samo polovine zemlje. Tramp… »
Tramp opisao kako je za dlaku preživeo atentat, pa napao Bajdena: "On će pokrenuti Treći svetski rat"

Tramp opisao kako je za dlaku preživeo atentat, pa napao Bajdena: "On će pokrenuti Treći svetski rat"

Telegraf 19.07.2024
Bivši predsednik imao je neuobičajeno pomirljiv ton u uvodnim trenucima govora, kada je formalno prihvatio predsedničku nominaciju stranke, ali brzo se okrenuo prema uhodanim napadima na Bajdenovu administraciju. Donald Tramp prihvatio je republikansku… »

Vesti dana »