Povezane vesti

"Imao sam sina, više ga nemam": Potresna ispovest oca ubijenog policajca Nikole, u njihovom domu tuga

"Imao sam sina, više ga nemam": Potresna ispovest oca ubijenog policajca Nikole, u njihovom domu tuga

Telegraf 19.07.2024
Kako kažu oni što su ga poznavali, boljeg nije bilo. U dvorištu porodice Krsmanović u Dragincu muk. Dolaze komšije, rođaci, prijatelji, suze, tihi jecaj, i neverica da njihov Nikola više nikada neće tu kročiti. Sudbina je htela da u sredu uveče… »
"Tu gde smo slavili, tu ga i sahranjujemo": Rođaci i kumovi ubijenog policajaca nemi od bola: "a hteli smo da mu pravimo…

"Tu gde smo slavili, tu ga i sahranjujemo": Rođaci i kumovi ubijenog policajaca nemi od bola: "a hteli smo da mu pravimo…

Blic 19.07.2024
U kući ubijenog policajca Nikole Krsmanovića (34) okupio se juče veliki broj prijatelja, rođaka i kumova. Bolnu i tešku tišinu, prekida jecanje i plač neutešnih roditelja. Nikola je poginuo kao heroj, hrabro i dostojanstveno. Ostavio je veliki i… »
"Ispratio sam ga na posao, a ujutru su mi javili da je mrtav": Potresne reči oca ubijenog policajca u Loznici: Nije ni slutio…

"Ispratio sam ga na posao, a ujutru su mi javili da je mrtav": Potresne reči oca ubijenog policajca u Loznici: Nije ni slutio…

Blic 19.07.2024
Policajac Nikola Krsmanović mučenički je ubijen u pucnjavi koja se dogodila u Loznici. Otac preminulog mladića rekao je za "Blic" da je tu uveče sina ispratio na posao, a ujutru je saznao da mora da mu sprema sahranu. Poginuo je na radnom zadatku… »

Vesti dana »