Povezane vesti

Evo koliki je honorar lepom mići! Od produkcije na poklon dobio automobil: Imam nagrade, ali sam u rijalitiju za vrlo male…

Evo koliki je honorar lepom mići! Od produkcije na poklon dobio automobil: Imam nagrade, ali sam u rijalitiju za vrlo male…

Kurir 19.07.2024
Lepi Mića godinama je deo rijaliti formata, a za razliku od drugih učesnika, o njegov privatni život nikada nije stavljao u prvi plan, ali je jednom prilikom otkrio koliki mu je honorar. Mića je mnoge ostavio u čudu kada je govorio na ovu temu, s… »
Evo koliki je bio honorar lepom mići u zadruzi: Sa ženom ima poseban dogovor oko rijalitija, a ćerka mu radi u Guglu…

Evo koliki je bio honorar lepom mići u zadruzi: Sa ženom ima poseban dogovor oko rijalitija, a ćerka mu radi u Guglu…

Blic 19.07.2024
Miroslav Pržulj, poznatiji kao Lepi Mića, godinama unazad je učesnik Zadruge, a o svom privatnom životu izuzetno retko govori, međutim on je jednom prilikom otkrio koliki mu je honorar u rijalitiju i mnoge ostavio u čudu. - Ja sam u rijalitiju za… »
Otkriveno koliki je honorar lepom mići u rijalitiju Ljudi u šoku, očekivali su mnogo veću cifru

Otkriveno koliki je honorar lepom mići u rijalitiju Ljudi u šoku, očekivali su mnogo veću cifru

Alo 19.07.2024
Lepi Mića je šokirao brojne fanove, budući da su svi očekivali da je zaradio mnogo više novca. Lepi Mića godinama je učesnik Zadruge, a jednom prilikom je otkrio koliki mu je honorar u rijalitiju. Lepi Mića je tada šokirao brojne fanove, budući… »
Svi pričaju o honoraru, a evo koliko Lepi Mića zaradi u svakoj sezoni: Iznenadio je mnoge kada je reč o cifri

Svi pričaju o honoraru, a evo koliko Lepi Mića zaradi u svakoj sezoni: Iznenadio je mnoge kada je reč o cifri

Telegraf 19.07.2024
Preporučujemo. Miroslav Pržulj, poznatiji kao Lepi Mića, godinama unazad je učesnik Zadruge, a svojevremeno je otkrio i koliki mu je honorar, odnosno koliko zaradi po sezoni. Iako se mnogi "gađaju" raznim ciframa, on ističe da je u rijalitiju za… »

Vesti dana »