Povezane vesti

Maja o Filipu Caru: Komentarisala njegov odnos sa ćerkom, pa otkrila da li bi mu ona rodila dete

Maja o Filipu Caru: Komentarisala njegov odnos sa ćerkom, pa otkrila da li bi mu ona rodila dete

Telegraf 19.07.2024
Preporučujemo. Bivša rijaliti učesnica Maja Marinković progovorila je o odnosu sa bivšim dečkom Filipom Carem koji je nedavno dobio ćerkicu sa Aleksandrom Nikolić. Maja otkrila je šta bi uradila da je zatrudnela sa Filipom. - Da si ostala trudna… »
Aleks Nikolić dobija tužbu, tri meseca posle porođaja: “Igra na kartu žrtve preko mojih leđa...sad je kraj!"

Aleks Nikolić dobija tužbu, tri meseca posle porođaja: “Igra na kartu žrtve preko mojih leđa...sad je kraj!"

Telegraf 19.07.2024
Preporučujemo. Bivše zadrugarke Maja Marinković i Aleksandra Nikolić će izgleda svoje prepirke morati da reše preko suda. Maja je sinoć, 18. julam gostovala u emisiji "Narod pita", kada je prokomentarisala Aleksandrinu izjavu - da će se se ona i… »
Aleksandra Nikolić dobija krivičnu prijavu! Sve obelodanjeno u programu uživo, evo zbog čega će morati na sud!

Aleksandra Nikolić dobija krivičnu prijavu! Sve obelodanjeno u programu uživo, evo zbog čega će morati na sud!

Alo 19.07.2024
Muk u studiju nastao je kada je Maja Marinković najavila tužbu. Bivša rijaliti učesnica Maja Marinković otvoreno je govorila o svom odnosu sa bivšim dečkom Filipom Carem, koji je nedavno dobio ćerkicu sa Aleksandrom Nikolić. U jednom trenutku… »
"On je bio uz mene i pomogao mi" Maja Marinković otkrila da li bi rodila dete Filipu Caru, nastao muk u studiju!

"On je bio uz mene i pomogao mi" Maja Marinković otkrila da li bi rodila dete Filipu Caru, nastao muk u studiju!

Alo 19.07.2024
Sada je sve jasno. Kontroverzna učesnica Maja Marinković, sinoć je gostovala u emisiji, gde je govorila o svom učešću u "Eliti". - Da si ostala trudna sa Filipom da li bi zadržala dete? - upitala je Ana. - Ne znam iskreno, kada je Janjuš mene… »

Vesti dana »