Povezane vesti

Oglasio se naš glumac čiju ćerku (15) je presreo manijak: "Preplašena je, ne bi je pustio da nije rekla..."

Oglasio se naš glumac čiju ćerku (15) je presreo manijak: "Preplašena je, ne bi je pustio da nije rekla..."

Telegraf 19.07.2024
Preporučujemo. Srpski glumac i voditelj Predrag Peđa Damnjanović otkrio je da je bio u policiji, jer je prijavio, kako kaže, manijaka koji je presreo njegovu ćerku od 15 godina. Sada se glumac oglasio za Blic i rekao da je njegova ćerka i dalje… »
Srpski glumac za Telegraf nakon što je prijavio muškarca koji je napao njegovu ćerku: “Dobio sam snimke”

Srpski glumac za Telegraf nakon što je prijavio muškarca koji je napao njegovu ćerku: “Dobio sam snimke”

Telegraf 19.07.2024
Preporučujemo. Srpski glumac i voditelj Predrag Peđa Damnjanović oglasio se za Telegraf.rs i otkrio detalje strašne situacije koja se dogodila njegovoj ćerki na Banovom brdu. Glumac je otkrio da je bio u policiji da da iskaz, zbog, kako kaže… »
„Moju ćerku od 15 godina malopre je uhvatio manijak“: Naš glumac otkrio kroz kakav užas je prošlo njegovo dete –…

„Moju ćerku od 15 godina malopre je uhvatio manijak“: Naš glumac otkrio kroz kakav užas je prošlo njegovo dete –…

Nova 19.07.2024
Glumac Peđa Damnjanović otac je troje dece, sina koji se zove Oleg i dve ćerke Tinje i Hane. Sada je glumac otkrio da je bio u policiji kako bi prijavio manijaka koji je presreo njegovu ćerku. „Manijaka je svuda i očigledno sve više, toga smo… »
Oglasio se glumac nakon napada na njegovu ćerku: „Rekla mi je da je manijak nije pustio počela bi…“

Oglasio se glumac nakon napada na njegovu ćerku: „Rekla mi je da je manijak nije pustio počela bi…“

Nova 19.07.2024
Glumac Peđa Damnjanović danas se oglasio na svom Instagram profilu gde je naveo da je jedan manijak napao njegovu petnaestogodišnju ćerku. Sada je glumac otkrio da je bio u policiji kako bi prijavio manijaka koji je presreo njegovu ćerku. „Manijaka… »
"Moju ćerku je malopre uhvatio manijak" Naš glumac prijavio sve policiji, otkrio detalje užasa, pa apelovao na sve

"Moju ćerku je malopre uhvatio manijak" Naš glumac prijavio sve policiji, otkrio detalje užasa, pa apelovao na sve

Kurir 19.07.2024
Glumac Peđa Damnjanović otkrio da je bio u policiji kako bi prijavio manijaka koji je presreo njegovu ćerku. - Manijaka je svuda i očigledno sve više, toga smo svesni, ali šaljem opet apel i upozorenje najviše zbog dece. Na Banovom brdu se opet… »
„Manijak mi malopre presreo ćerku “ Naš poznati glumac slučaj odmah prijavio policiji “pokušao je da je zadrži, ona…

„Manijak mi malopre presreo ćerku “ Naš poznati glumac slučaj odmah prijavio policiji “pokušao je da je zadrži, ona…

Dnevnik 19.07.2024
Glumac Peđa Damnjanović otac je troje dece, sina koji se zove Oleg i dve ćerke Tinje i Hane. Glumac otkrio da je bio u policiji kako bi prijavio manijaka koji je presreo njegovu ćerku. - Manijaka je svuda i očigledno sve više, toga smo svesni, ali… »
Ćerku glumca presreo manijak, devojčica jedva pobegla, on zvao policiju: “Uhvatio je i rekao da je mnogo lepa”

Ćerku glumca presreo manijak, devojčica jedva pobegla, on zvao policiju: “Uhvatio je i rekao da je mnogo lepa”

Telegraf 19.07.2024
Preporučujemo. Srpski glumac i voditelj Predrag Peđa Damnjanović otkrio je da je bio u policiji, jer je prijavio, kako kaže, manijaka koji je presreo njegovu ćerku od 15 godina. Glumac šalje apel i upozorenje zbog druge dece. - Manijaka je svuda i… »

Vesti dana »