Povezane vesti

(Foto) grli trudnički stomak: Ana Rajković u devetom mesecu: Pokazala kako izgleda tik pred porođaj, pa ćerki uputila…

(Foto) grli trudnički stomak: Ana Rajković u devetom mesecu: Pokazala kako izgleda tik pred porođaj, pa ćerki uputila…

Blic 19.07.2024
Golman Predrag Rajković i njegova supruga Ana uskoro će dobiti svoje treće dete - ćerkicu. Ana Rajković ušla je u deveti mesec trudnoće, a sada se tik pred porođaj emotivnim rečima obratila ćerkici. Rajkovićka je sada pokazala kako izgleda u… »
Ana Rajković broji sitno do porođaja! Oglasila se sa stomakom do zuba, pa pokazala kako izgleda u devetom mesecu (foto)

Ana Rajković broji sitno do porođaja! Oglasila se sa stomakom do zuba, pa pokazala kako izgleda u devetom mesecu (foto)

Kurir 19.07.2024
Golman Predrag Rajković i njegova supruga Ana uskoro će postati roditelji po treći put, te sada posle 2 sina, po prvi put čekaju devojčicu. Ana je sada podelila fotku na Instagramu i pokazala kako izgleda u poodmakloj trudnoći, a komentari na račun… »
Ana Rajković broji sitno do porođaja! Oglasila se sa stomakom "do zuba": "Mala ja, ti me ispunjavaš"

Ana Rajković broji sitno do porođaja! Oglasila se sa stomakom "do zuba": "Mala ja, ti me ispunjavaš"

Telegraf 19.07.2024
Preporučujemo. Golman Predrag Rajković i njegova supruga Ana uskoro će postati roditelji po treći put. Rajkovićka je sada pokazala kako izgleda u devetom mesecu trudnoće. - Mala ja, ti me ispunjavaš - piše u opisu njene fotografije. "Prelepa… »

Vesti dana »